Powiat

Klasa okręgowa

Kolejka 20 – 8-9 maja
Pauza: Pogoń Miechów.

KS Olkusz 4-2 Spójnia Osiek-Zimnodół;
Bolesław Bukowno 0-0 TS Węgrzce;
Leśnik Gorenice 0-3 Piliczanka Pilica;
LKS Niedźwiedź 3-2 Przebój Wolbrom;
Lot Balice 0-1 Błękitni Modlnica;
Zieleńczanka Zielonki 1-2 Orzeł Bębło;
Orzeł Iwanowice 2-3 Przemsza Klucze.

Kolejka 21 – 15-16 maja
Pauza: Orzeł Iwanowice.

Przemsza Klucze – Spójnia Osiek-Zimnodół 15 maja 17:00;
KS Olkusz – Zieleńczanka Zielonki 15 maja 18:00;
Orzeł Bębło – Lot Balice 15 maja 12:00;
Błękitni Modlnica – LKS Niedźwiedź 15 maja 17:30;
Przebój Wolbrom – Leśnik Gorenice 15 maja 17:00;
Piliczanka Pilica – Bolesław Bukowno 15 maja 17:00;
TS Węgrzce – Pogoń Miechów 15 maja 11:00.

Kolejka 22 – 19 maja
Pauza: TS Węgrzce.

Pogoń Miechów – Piliczanka Pilica 19 maja 18:00;
Bolesław Bukowno – Przebój Wolbrom 19 maja 17:00;
Leśnik Gorenice – Błękitni Modlnica 18 maja 18:00;
Lot Balice – KS Olkusz 18 maja 18:00;
Zieleńczanka Zielonki – Przemsza Klucze 19 maja 18:00;
Spójnia Osiek-Zimnodół – Orzeł Iwanowice 19 maja 18:00.

A klasa

Kolejka 26 – 8-9 maja
Pauza: Pilica Wierbka.

Promień Przeginia 6-0 Sokół Gołaczewy;
Strażak Przybysławice 5-1 Błyskawica Kolbark;
Dłubnia Jangrot 0-7 Prądnik Sułoszowa;
Olimpia Łobzów 3-1 Trzy Korony Żarnowiec;
Spartak Charsznica 2-1 Przebój II Wolbrom;
Unia Jaroszowiec 1-10 Legion Bydlin;
Błysk Zederman 1-1 Centuria Chechło;
Laskowianka Laski 3-0 Wielmożanka Wielmoża.

Kolejka 27 – 15-16 maja
Pauza: Laskowianka Laski.

Wielmożanka Wielmoża – Błysk Zederman 16 maja 11:30;
Centuria Chechło – Unia Jaroszowiec 16 maja 11:00;
Legion Bydlin – Spartak Charsznica 16 maja 11:00;
Przebój II Wolbrom – Olimpia Łobzów 16 maja 17:00;
Trzy Korony Żarnowiec – Dłubnia Jangrot 15 maja 17:00;
Prądnik Sułoszowa – Strażak Przybysławice 16 maja 15:00;
Błyskawica Kolbark – Promień Przeginia 15 maja 18:00;
Sokół Gołaczewy – Pilica Wierbka 15 maja 17:00.

B klasa

Kolejka 16 – 8-9 maja

LZS Stare Bukowno 3-0 Nidzica Słaboszów (wo);
Cobra Wężerów 1-3 Czapla Czaple Małe;
Victoria Smroków 4-4 Northstar Miechów;
Hetman Dłużec 1-2 Strumyk Zarzecze;
Piliczanka II Pilica 2-1 Pilica II Wierbka;
Orzeł Kwaśniów Górny 5-1 Trzy Buki Wierzchowisko.

Kolejka 17 – 15-16 maja

Orzeł Kwaśniów Górny – LZS Stare Bukowno 16 maja 13:00;
Trzy Buki Wierzchowisko – Piliczanka II Pilica 16 maja 11:00;
Pilica II Wierbka – Hetman Dłużec 16 maja 11:00;
Strumyk Zarzecze – Victoria Smroków 15 maja 17:00;
Northstar Miechów – Cobra Wężerów 15 maja 18:00.

źródło: 90minut.pl
fot. pixabay.com

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o