15. stycznia w Brzeszczach odbyły się Halowe Mistrzostwa Małopolski Juniorów i Juniorów Młodszych w LA. Zawodnicy MUKS Ilkus Olkusz osiągnęli bardzo dobre wyniki zdobywając 5 medali.
Złote medale zdobyły: Aleksandra Krężel w biegu na 60m (8:30 s) oraz w pchnięciu kulą Agnieszka Duraj (8,44 m) i Klaudia Czopek (8,22 m).

Srebny medal wywalczyła Sabina Durańska w pchnięciu kulą (7,79 m). Brązowy medal otrzymała Dominika Tyliba w pchnięciu kulą (6,99 m). Czwarte miejsce zajął Michał Danecki w skoku w dal (5,25 m), a szóste – Wojciech Rówiński w biegu na 60 m (7:79 s) i Michał Oczkowski w skoku w dal (5,35 m).
Na hali sportowej w Spale odbyły się Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów i Juniorów Młodszych w LA. Zawodnicy MUKS Ilkus Olkusz osiągnęli bardzo dobre wyniki i rekordy życiowe: Aleksandra Krężel w biegu na 600 m – 1:40.13 s (4 wynik w Polsce), Wojciech Rówiński w biegu na 300 m – 38,61 s, Aleksandra Kosiba w biegu na 200 m – 30:59 s oraz Patryk Żelazny w biegu na 200 m – 26.75 s.