paragraf n

W nocy 25 kwietnia do policyjnego aresztu trafił 43-letni mężczyzna, który groził nożem swojej byłej żonie. W momencie zatrzymania agresor miał w organizmie prawie trzy promile alkoholu.

 – Około 1.30 do oficera dyżurnego zadzwoniła kobieta, mieszkanka gminy Wolbrom z prośbą o pomoc – relacjonuje Katarzyna Matras, oficer prasowy olkuskiej policji. Zgłoszenie dotyczyło nachodzenia kobiety w jej miejscu pracy. Co więcej, nie był to pierwszy podobny przypadek. Tym razem pijany mężczyzna chwycił jednak za nóż i przystawił go do szyi 38-latce, grożąc jej śmiercią. – Na szczęście kobiecie udało się uciec – dodaje rzecznik komendy. W ucieczce pomogli jej znajomi z zakładu pracy.

Chwilę później na miejsce zgłoszenia przyjechali policjanci, którzy bez większego trudu ujęli kompletnie pijanego mężczyznę. Zatrzymany trafił do aresztu. 43-latek usłyszał już zarzut groźby karalnej. Do prokuratury wpłynął  także wniosek o zastosowanie wobec mężczyzny dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze