Świadkowie Jehowy zapraszają na kongres pod hasłem „Słowo Boże jest prawdą!”

kongres2013Świadkowie Jehowy serdecznie zapraszają na kongres zaplanowany w terminie 26-28 lipca, na którym oprócz członków lokalnych zborów m.in. z Olkusza i Wolbromia pojawią się jak co roku również inni mieszkańcy tego regionu - od ponad 2 tygodni miejscowi Świadkowie starają się bowiem dotrzeć do każdej rodziny ze specjalnie przygotowanym z tej okazji zaproszeniem.

Tegoroczny kongres odbywał się będzie pod hasłem „Słowo Boże jest prawdą!” a jego urozmaicony program składający się z licznych przemówień, wywiadów, pokazów, a nawet kostiumowych inscenizacji o tematyce biblijnej przygotowany został z myślą o różnych grupach słuchaczy.

Więcej informacji o programie kongresu oraz o podobnych wydarzeniach odbywających się na całym świecie można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej pod adresem: http://www.jw.org/pl/świadkowie-jehowy/zgromadzenia/

kongres2013 2 - Po dwóch latach obecności na stadionie Cracovii w tym roku wracamy do naszego Centrum Kongresowego w Sosnowcu przy ul. Mikołajczyka 84 – serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w tym miejscu podczas kongresu! Spodziewamy się na nim ogółem ponad 8 tys. obecnych - mówi Remigiusz Kreczmer z Biura Prasowego Kongresu.

Wstęp jest całkowicie wolny a od osób odwiedzających kongres nie oczekuje się uczestnictwa w żadnych obrzędach religijnych.


Komentowanie dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż nowe konto.