Artykuł sponsorowany

Choć dieta pudełkowa może kojarzyć się z rygorystycznym podejściem do żywienia, nie zawsze musi tak być. To świetna opcja także dla osób, które na co dzień mają za dużo na głowie i nie są w stanie regularnie gotować. Kluczem jest tutaj szeroka oferta, a taką mogą pochwalić się Diety od Brokuła – jeden z liderów w branży cateringowej. Teraz, na wszystkie diety obowiązuje 15% rabatu z kodem DIETKA15. Aby z niego skorzystać, wystarczy utworzyć konto i zalogować się w Panelu Klienta.

Catering Diety od Brokuła działa na rynku od 7 lat. W tym czasie firma zdążyła zapracować sobie na uznanie i zaufanie klientów, dzięki polityce opartej na bardzo uważnym wsłuchiwaniu się w ich potrzeby. W ciągu ostatnich 3 lat średnia ocena posiłków wzrosła z 3,9 na 4,4 punkty (na 5 możliwych). Wszystkie opinie są czytane i rozważane, a sugestie klientów prowadzą do oczekiwanych zmian w menu.

W ofercie firmy znajduje się blisko 30 diet specjalistycznych (m.in. Light czy Keto), a także dieta z wyborem menu, w której to klient decyduje o tym, co zje każdego dnia, wybierając z rozbudowanego katalogu opcji. Również w gotowych jadłospisach nie ma miejsca na powtórki i nudę. Przeznaczona dla odbiorców aplikacja mobilna powiadamia o dostawie i umożliwia śledzenie progresu żywieniowego. Na podkreślenie zasługuje możliwość skorzystania z darmowych konsultacji dietetycznych – zarówno dla nowych, jak i dla aktualnych klientów.

Diety od Brokuła przyjeżdżają pod drzwi klienta samochodami-chłodniami, co oznacza zachowanie ciągu chłodniczego w trakcie całej dostawy. W ofercie znajduje się również własna marka napojów GREEN. Diety od Brokuła polecają m.in. Karol Strasburger oraz Krzysztof Stanowski (założyciel Kanału Zero).

Diety od Brokuła zaskakują swoich klientów każdego dnia nie tylko różnorodnym menu, ale też innowacjami, jak ich aplikacja mobilna, dzięki której ma się „dostęp do diety ze swojej kieszeni”. Aplikacja daje nie tylko możliwość złożenia zamówienia, ale też wiele możliwości zarządzania aktualną dietą, a nawet śledzenia swoich celów żywieniowych – dzięki zakładce, w której śledzimy spożycie wody, kalorii, a także wypełniamy cele treningowe. Klienci chwalą sobie również nowy, rozbudowany kalkulator dietetyczny, dzięki któremu mogą w parę minut, po odpowiedzeniu na kilka prostych pytań, obliczyć swoje BMI i poznać najbardziej dopasowaną dietę w ofercie od Brokuła.

Teraz o swoje zdrowie i sylwetkę możesz zadbać jeszcze taniej. Z kodem DIETKA15 otrzymasz 15% rabatu na wszystkie diety od Brokuła. Aby skorzystać z kodu, wystarczy utworzyć konto i zalogować się w Panelu Klienta. Kod jest ważny do końca kwietnia.
Pełną ofertę znajdziesz na: https://dietyodbrokula.pl/

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze