Artykuł sponsorowany
Guantanamera to miejsce, gdzie historia Olkusza spotyka się z egzotyczną Kubą. Lokal powstał bowiem w otoczeniu murów obronnych miasta i zabytkowej piwnicy z XVI wieku. Odwiedzający mają więc świetną okazję, by przenieść się w czasie – zarówno do Olkusza sprzed wieków, jak i na perłę Karaibów.

guantanamera fot 300x300

Już od piątku na wszystkich gości czeka wiele atrakcji. Właściciele Guantanamery zaplanowali coś dla ciała i coś dla ducha. Na stołach dominować będą śródziemnomorskie i kubańskie potrawy – wszystkie na bazie oryginalnych produktów.  Dla gości przygotowano specjalną niespodziankę – będzie muzyka na żywo oraz magiczne chwile z iluzjonistą!

guantanamera2

Cafe Club nie jest zwykłą restauracją. Odbywać się tu będą wykłady i odczyty, tematyczne eventy związane z degustacją win i potraw świata, a koneserzy będą mogli spróbować oryginalnych kubańskich wyrobów w specjalnie przygotowanej palarni.

guantanamera1

Są tu trzy sale o różnym charakterze: klubowa z mocnymi trunkami i cygarami, kawiarniana oraz piwnica win. Cafe Club to także świetne miejsce na organizację spotkań biznesowych, komunii, chrzcin, urodzin dla dzieci z iluzjonistą, który z kapelusza wyczaruje żywego króliczka i innych imprez okolicznościowych.

guantanamera4

Serdecznie zapraszamy do Guantanamery. Wierzymy, że naszym gościom spodoba się kubański klimat i chętnie będą do nas wracać.

„Guantanamera” (wejście od ul. Górniczej) jest czynna w godz. 10.00 – 22.00, a w weekendy do ostatniego gościa. Tel. 32 307 10 03.{jcomments off}

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anna Kozierska
17 dni temu

Trzymajcie namiary – http://event-live.pl/ Sporo konkretnych informacji, na których można bazować. I takim podejściem zrobicie swoje. Sporo konkretnych informacji, na których warto bazować. I to jest słuszny kierunek.