Olkusz

Zuzanna Krupa ponownie w Kadrze Narodowej Juniorek! Olkuszanka z rocznika 2006, ucząca się na co dzień w płockiej Szkole Mistrzostwa Sportowego, 20 listopada rozpoczęła konsultację szkoleniową w Pruszkowie, która ma wyłonić grupę zawodniczek lecących do Ivanić Gradu na międzypaństwowy dwumecz Chorwacja – Polska. Spotkania na chorwackiej ziemi zaplanowano na weekend 25-26 listopada br.

„Biało-Czerwone” po występach w Hiszpanii, gdzie odbyły cenne lekcje handballu ze swoimi rówieśniczkami z Półwyspu Iberyjskiego, i gdzie Zuza Krupa szczególnie w pierwszym spotkaniu błyszczała na parkiecie, w piątek 24 listopada z lotniska Chopina odlecą w innym europejskim kierunku.

W kalendarzu juniorskiej reprezentacji Polski czas na podwójny pojedynek z Chorwatkami. Wzorem poprzednich potyczek z innymi młodzieżowymi nacjami, podopieczne selekcjonera Marka Jagodzińskiego zagrają dzień po dniu – pierwszy mecz w sobotę, drugi w niedzielę.

O wylot do Chorwacji łącznie stara się 30 zawodniczek, z czego 16 znalazło się w kadrze podstawowej, a nazwiska 14 kolejnych dziewczyn widnieją na liście rezerwowych. Nasza Zuzia Krupa oczywiście trafiła do podstawowej szesnastki i jeśli tylko ze zdrowiem wszystko będzie tak jak należy, to już niebawem będziemy śledzić poczynania olkuszanki na południu Europy.

Jak zwykle mocno ściskamy kciuki za naszą zawodniczkę, życząc całej reprezentacji udanych występów.

Skład Kadry Narodowej Juniorek na konsultację szkoleniową w Pruszkowie (20-24 listopada) oraz mecze międzypaństwowe Chorwacja – Polska w Ivanić Gradzie (25-26 listopada):

Chwojnicka Zofia – UKS Lider Sławno – SMS Płock

Grzesista Julia – MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice – SMS Płock

Jurek Nikola – MLKS Czarni Olecko – SMS Płock

Krupa Zuzanna – SPR Olkusz – SMS Płock

Najder Zuzanna – SKS Kusy Kraków – SMS Płock

Pawłowska Oliwia – SKS Kusy Kraków – SMS Płock

Skomra Zofia – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS Płock

Wiśniewska Amelia – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS Płock

Barna Patrycja – MKS Victoria Świebodzice

Cieślak Antonina – MKS PR Gniezno

Gardian Natalia – SPR Pogoń 1945 Zabrze

Mazurkiewicz Maria – KS APR Radom

Smelcerz Nina – Korona Handball Kielce

Szczotka Hanna – SPR JKS SAN Jarosław

Wrzesińska Marta – KS AZS AWF Warszawa

Zimnicka Zuzanna – SSPR Pogoń Szczecin

SPR Olkusz (PK)

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze