wykrzyknik1

W związku z planowanym polowaniem w rejonie Klucz – o którym donosiliśmy w artykule „Klucze – plan polowań” – skontaktowaliśmy się z Podłowczym Koła Łowieckiego ,,Sokół” w Krakowie, Andrzejem Łaskawcem.

Będzie on sprawował pieczę nad całą akcją. Jest odpowiedzialny za podział odstrzałów według poszczególnych rejonów oraz za ustalenie terminów. W poprzedniej wiadomości o tym wydarzeniu podaliśmy jedynie informację o samym organizowanym polowaniu, o rejonach, w których będzie się odbywać i terminach. Jednak już samym mieszkańcom Gminy Klucze, a także wszystkim, którzy tego dnia na przykład chcieliby zwyczajnie wybrać się do lasu, znajdującego się w obwodzie w którym planowane jest wydarzenie – takie wiadomości mogą nie wystarczyć. 

Od Podleśniczego A. Łaskawca dowiedzieliśmy się, że w dniu w którym planowane jest polowanie, w rejonie polowania zostaną wywieszone tablice ostrzegawcze. Mają one zostać umieszczone na szlabanach, które znajdują się na początkach dróg prowadzących w konkretny rejon.

I tak, najbliższym terminem, w którym planowane jest polowanie jest 25 listopada.  Rejonem, w którym planowane jest polowanie jest Łowisko Błędów – Laski – Pomorzany. Zaś tak zwanym „Gospodarzem polowania” w tym rejonie jest M. Lekstoń.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze