policja

Najpierw trzy miesiące aresztu, a potem nawet i dożywocie grozi 39-letniemu olkuszaninowi podejrzanemu o śmiertelne pobicie swojego kolegi, z którym w piątek 23 października w jednym z mieszkań na ul. Górniczej spożywał alkohol.

Jeszcze nie umilkły komentarze po tragedii z ul. Nullo, gdzie brat zadźgał nożem brata, a już dotarła do nas kolejna informacja o dramatycznych wydarzeniach z libacji alkoholowej. W piątkowy wieczór w jednym z bloków w centrum miasta pokłóciło się dwóch mężczyzn. Jeden z nich – 39-letni olkuszanin pobił o dwa lata młodszego od siebie mieszkańca Jastrzębia Zdroju. W wyniku odniesionych obrażeń skatowany mężczyzna zmarł na miejscu. Sprawcę udało się szybko schwytać.

Na początku tygodnia podejrzany usłyszał zarzut zabójstwa. Sąd po zapoznaniu się z materiałem dowodowym, na wniosek prokuratury zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Sprawca już wcześniej za przestępstwa przeciwko mieniu odsiadywał w więzieniu karę kilkuletniego pozbawienia wolności. Teraz grozi mu dożywocie.

7
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
7 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
felik3olkusz11P X TolkSebastian Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ernest
Ernest

Przywrócić dla takich karę śmierci!!! Wielu z nich w więzieniach ma lepiej niż na wolności. Byt zapewniony na rachunek podatników!!!!

Sebastian
Sebastian

ale bardzo dobrze, że wybijają się we własnym gnoju, spoko. Myślę, że takim menelom należy udostępniać miejsca spotkań a nawet darmowy alkohol, przecież wino za 3,50 też będzie ok. Wyrżną się i będzie mniej tego bydła.

olk
olk

(…gdzie brat zadźgał nożem brata, a już „dotarła to nas” kolejna informacja..)
literówka

P X T
P X T

W końcu selekcja naturalna, bo normalni piją alkohol z głową na karku no i w ilościach rozsądnych i nie przychodzi im do głowy żeby się dźgać. Szkoda tylko, że konsekwencje takich i nie tylko takich patologii finansuje się z ludzkiej krwawicy i potu, fundując patologii tzw. resocjalizacje, które są nieskuteczne a wręcz przeciwnie, pomnażają patologię a nawet wyspecjalizowują sprawców na jeszcze „lepszych fahofcuf”, co nie dziwi, bo prowadzi je przecież również patologia od tej drugiej strony, która dodatkowo utrzymuje się z tego „biznesu” a wszystko za krwawicę i pot uczciwej części społeczeństwa.

olkusz11
olkusz11

wszystko wszystkim ale irka mi tak szkoda znałam go i bardzo lubiłam co to wogóle się dzieje na olkuszu to jest masakra

olkusz11
olkusz11

bardzo Irka lubiłam i niewiem co się wogóle na tym olkuszu dzieje to jest poprostu masakra

felik3
felik3

Olkusz robi sie jak kraków 🙂 😆 😆