policja

Najpierw trzy miesiące aresztu, a potem nawet i dożywocie grozi 39-letniemu olkuszaninowi podejrzanemu o śmiertelne pobicie swojego kolegi, z którym w piątek 23 października w jednym z mieszkań na ul. Górniczej spożywał alkohol.

Jeszcze nie umilkły komentarze po tragedii z ul. Nullo, gdzie brat zadźgał nożem brata, a już dotarła do nas kolejna informacja o dramatycznych wydarzeniach z libacji alkoholowej. W piątkowy wieczór w jednym z bloków w centrum miasta pokłóciło się dwóch mężczyzn. Jeden z nich – 39-letni olkuszanin pobił o dwa lata młodszego od siebie mieszkańca Jastrzębia Zdroju. W wyniku odniesionych obrażeń skatowany mężczyzna zmarł na miejscu. Sprawcę udało się szybko schwytać.

Na początku tygodnia podejrzany usłyszał zarzut zabójstwa. Sąd po zapoznaniu się z materiałem dowodowym, na wniosek prokuratury zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Sprawca już wcześniej za przestępstwa przeciwko mieniu odsiadywał w więzieniu karę kilkuletniego pozbawienia wolności. Teraz grozi mu dożywocie.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
felik3
felik3
7 lat temu

Olkusz robi sie jak kraków 🙂 😆 😆

olkusz11
olkusz11
7 lat temu

bardzo Irka lubiłam i niewiem co się wogóle na tym olkuszu dzieje to jest poprostu masakra

olkusz11
olkusz11
7 lat temu

wszystko wszystkim ale irka mi tak szkoda znałam go i bardzo lubiłam co to wogóle się dzieje na olkuszu to jest masakra

P X T
P X T
7 lat temu

W końcu selekcja naturalna, bo normalni piją alkohol z głową na karku no i w ilościach rozsądnych i nie przychodzi im do głowy żeby się dźgać. Szkoda tylko, że konsekwencje takich i nie tylko takich patologii finansuje się z ludzkiej krwawicy i potu, fundując patologii tzw. resocjalizacje, które są nieskuteczne a wręcz przeciwnie, pomnażają patologię a nawet wyspecjalizowują sprawców na jeszcze „lepszych fahofcuf”, co nie dziwi, bo prowadzi je przecież również patologia od tej drugiej strony, która dodatkowo utrzymuje się z tego „biznesu” a wszystko za krwawicę i pot uczciwej części społeczeństwa.

olk
olk
7 lat temu

(…gdzie brat zadźgał nożem brata, a już „dotarła to nas” kolejna informacja..)
literówka

Sebastian
Sebastian
7 lat temu

ale bardzo dobrze, że wybijają się we własnym gnoju, spoko. Myślę, że takim menelom należy udostępniać miejsca spotkań a nawet darmowy alkohol, przecież wino za 3,50 też będzie ok. Wyrżną się i będzie mniej tego bydła.

Ernest
Ernest
7 lat temu

Przywrócić dla takich karę śmierci!!! Wielu z nich w więzieniach ma lepiej niż na wolności. Byt zapewniony na rachunek podatników!!!!