policja olkusz

W ręce policji wpadł kolejny olkuszanin podejrzany o pedofilię. Tym razem funkcjonariusze zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który umówił się na seks w lesie z 14-latką. Do spotkania ostatecznie nie doszło.

Historia 19-latka i jego „ofiary” różni się nieco od tej, o której w ostatnich tygodniach mówiła cała Polska. Zatrzymanie z 16 grudnia młodego olkuszanina nie było tak spektakularne jak listopadowa prowokacja zakończona aresztowaniem w Warszawie Marcina K. Tym razem na trop miłośnika randek z nieletnimi wpadli nie blogerzy, a już sami mundurowi.

Zaczęło się od spotkania w dyskotece i wymiany numerów telefonu. Następnie 19-latek nawiązał kontakt z pięć lat od siebie młodszą dziewczyną na jednym z portali internetowych. Mężczyzna sukcesywnie budował relację z 14-latką. Początkowo poruszał niewinne tematy, a rozmowy były na stopie koleżeńskiej. W ostatnim czasie zaczęły się już pojawiać propozycje seksualne i konkretny termin spotkania na łonie natury. Młodzi ludzie umówili się na schadzkę w lesie. Do spotkania jednak nie doszło, bowiem 19-latek w porę został namierzony, a 16 grudnia także zatrzymany.

Olkuszanin usłyszał już zarzut z artykułu art. 200a§2 kodeksu karnego, który stanowi, że: „Kto za pośrednictwem systemu teleinformatycznego lub sieci telekomunikacyjnej małoletniemu poniżej lat 15 składa propozycję obcowania płciowego, poddania się lub wykonania innej czynności seksualnej lub udziału w produkowaniu lub utrwalaniu treści pornograficznych, i zmierza do jej realizacji, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2” i święta spędzi w areszcie.

W ciągu kilku ostatnich tygodni małopolscy policjanci zatrzymali już sześciu mężczyzn podejrzanych o pedofilię. To jednak nie koniec zatrzymań, bowiem funkcjonariusze pracują nad kolejnymi sprawami.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
nik
nik
7 lat temu

[quote name=”w”]Panie Kubiczek, weź no sobie pan przeczytaj, choćby na wikipedii, definicję pedofilii i przestań pan wypisywać głupoty. Seks z niepełnoletnią a pedofilia to nie to samo.[/quote]
Takich właśnie mamy kompetentnych dziennikarzynów u Nas w mieście.

art. 200a § 2 kk
art. 200a § 2 kk
7 lat temu

[quote name=”tekst”]Olkuszanin usłyszał już zarzut z artykułu art. 200a§2 kodeksu karnego (…) i święta spędzi w areszcie.[/quote]
Jeśli prawdą, a nie wymysłem autora tej notatki, jest, że ten gówniarz spędził święta w areszcie, to na miejscu jego rodziców, w życiu bym tego naszym „stróżom prawa” nie darował. Co, zachodziła obawa matactwa? Prezerwatywę by schował, czy przeciwnie, właśnie by ją kupił? Ten głupek jest tylko niewyżytym dziewiętnastolatkiem, nie gwałcicielem i z całą pewnością nie pedofilem. Za dzień, tydzień, miesiąc albo pół roku, 14 letnia dziewczyna przestanie być małoletnią „poniżej piętnastego roku życia” i jeśli nie zmądrzeje, to będzie się mogła bezkarnie umawiać z dziewiętnastolatkami na leśne randki. Cóż za brukowy, próbujący sztucznie rozdmuchać aferę, artykulik.

w
w
7 lat temu

Panie Kubiczek, weź no sobie pan przeczytaj, choćby na wikipedii, definicję pedofilii i przestań pan wypisywać głupoty. Seks z niepełnoletnią a pedofilia to nie to samo.

...
...
7 lat temu

Dziewiętnastoletni szczyl, dorosły wyłącznie „kalendarzowo”- pedofilem. Dwójka smarkaczy odurniałych na fejsie i oczadziałych od chłamu, jakimi karmi ich tv, umówiła się na seks w lesie (w grudniu 😆 ). Faktycznie policja dokonała spektakularnego ujęcia wyjątkowo niebezpiecznego przestępcy! Gratulacje jak jasny gwint im się należą – dzielne chłopy – gówniarstwo przynajmniej pęcherzy sobie nie pozaziębiało.

Najmita
Najmita
7 lat temu

Co oznacza,że się „piotra”wynajmuje.

Valdez76
Valdez76
7 lat temu

Policja zatrzymała 19-letniego mężczyznę? Jakby miał 39 albo 49 to rozumiem. Pewnie wymalowana była jak osiemnastka. I chłopak,też dziecko będzie miał łatkę pedofila. A nikt nie zapytał co 14-latka robiła w dyskotece? Kto ją tam wpuścił? I co myśleli rodzice,że na nocnym czuwaniu jest?

viola
viola
7 lat temu

nie bronię chłopaka, ale jest druga strona tego medalu nasze małoletnie dziewczyny, popatrzmy co druga 14latka jest wymalowana do tego papieros i wygląda na dużo starszą, przecież ona chyba też wiedziała ile chłopak ma lat to po co z nim pisała?? mogła napisać mu odrazu albo powiedzieć ile ma lat, za chwilę się okaże że takich chłopaków to będzie zatrzymanych dużo więcej i również tych młodszych bo będą oskarżeni o pedofilję, a ci prawdziwi będą sobie chodzić bezkarnie

..........
..........
7 lat temu

[quote name=”DEVIL”]No dobra nie doczytałem, faktycznie 14 lat to nie jest dobry wiek na dyskoteki. Swoja drogą, teraz 14 latki wyglądają jak 30 latki przez hormony w kurczakach, a po zachowaniu ciężko też poznać, do tego dochodzi fakt iż nie będzie się nikt pytał na dyskotece dziewczyny o dowód zanim się zaczną kochać, a na dyskoteki ludzie chodzą raczej w celu „zdobycia” bratniej duszy i raczej nie do gry w bierki:) Cofam co powiedziałem. Trzeba oddzielać pedofila, od człowieka lubiącego przygodni sex z młodymi pełnoletnimi dziewczynami, w dzisiejszych czasach 14 latki wyglądają jak prostytutki.I masz rację, gdzie są do jasnej ciasnej RODZICE?![/quote]

Widzę, że po dwóch dniach dotarło do ciebie trochę z tego tekstu i z życia. Myślenie nie boli.

DEVIL
DEVIL
7 lat temu

No dobra nie doczytałem, faktycznie 14 lat to nie jest dobry wiek na dyskoteki. Swoja drogą, teraz 14 latki wyglądają jak 30 latki przez hormony w kurczakach, a po zachowaniu ciężko też poznać, do tego dochodzi fakt iż nie będzie się nikt pytał na dyskotece dziewczyny o dowód zanim się zaczną kochać, a na dyskoteki ludzie chodzą raczej w celu „zdobycia” bratniej duszy i raczej nie do gry w bierki:) Cofam co powiedziałem. Trzeba oddzielać pedofila, od człowieka lubiącego przygodni sex z młodymi pełnoletnimi dziewczynami, w dzisiejszych czasach 14 latki wyglądają jak prostytutki.I masz rację, gdzie są do jasnej ciasnej RODZICE?!

...
...
7 lat temu

A ja myślę że to kolejny (bezpieczny dla policjantów) pomysł (obecnie także modny) na nabijanie statystyk. Psychikę 19 latka wychowanego na Facebooku nie uznawałbym za męską i nazywanie obecnego 19-letniego klikającego chłopczyka mężczyzną to przesada. Owszem w okresie przedwojennym aż do ery komputerowej i GMO 19- latkowie rzeczywiście byli już mężczyznami. Myślę też, że świat wirtualny w tym portale tzw społecznościowe wypaczyły psychikę obecnej młodzieży do tego dochodzi żywność genetycznie modyfikowana jak też kurczaki hodowane w holokaustach drobiowych nienaturalnie karmione i naszpikowane antybiotykami, które z kolei spożywane powodują zaburzenia hormonalne młodzieży i przedwczesne dojrzewanie fizyczne wyprzedzające rozwój psychiczny. Dzieje się z nimi zupełnie to samo co z kurczakami i prosiętami z obecnych masowych hodowli, które mają „za zadanie” jak najszybciej dorosnąć pod nóż. Chciało by się powiedzieć ta p….dolona cywilizacja. To są jej owoce.

Młody
Młody
7 lat temu

Przez dwie ostatnie noce na Osiedlu Młodych grasuje kilkudziesięcioosobowa banda wyrostków i tak drą geby że wszystkim mieszkańcom spać nie dają … ja się pytam gdzie jest policja i straż miejska, przecież obiecywali i chlubią sie tym że porzadku w interesie Olkuszan pilnują, gdzie więc się pochowali gdy są potrzebni a może zwyczajnie boją się w nocy przy pełni zimnego księżyca wejść pomiędzi bloki i zainterweniować …

KARAMBA
KARAMBA
7 lat temu

Jeszcze wyjdzie z tego że co drugi to pedofil…

yyyyyuuuuuu
yyyyyuuuuuu
7 lat temu

Co 14-tka robiła w dyskotece. Gdzie rodzice. Przede wszystkim to im trzeba się przyjrzeć. Jestem przeciw jakimkolwiek kontaktom intymnym z małoletnimi dziewczętami. Sprawa wymaga wyjaśnienia i nie jestem za tym by od razu pozbawiać chłopaka przyrodzenia. I nie popisuj się DEVIL.

DEVIL
DEVIL
7 lat temu

ssIIII – A gdzie w tekście jest napisane, że udawała 18- latkę? Takich powinno się kastrować! 14 latki? ludzie powariowali, mam nadzieje, że trafi do jednego pomieszczenia z Marcinem (tfu).K, gdzie zrobią z nimi współwięźniowie to co oni chcieli z dziećmi! Takich zboczeńców trzeba wyłapywać i robić co trzeba! Pedofile! Co za patologia!

ssllll
ssllll
7 lat temu

Udawała osiemnastolatkę to skąd chłopak miał wiedzieć, że ma 14 lat. Chociaż dziwie się, ze prawie dorosły facet a o sprawach intymnych mówi w internecie. W dawnych czasach człowiek nieźle musiał się nadreptać aby iść na randkę a teraz młodzież bez wysiłku i na skróty. Za brak myślenia i skróty trzeba płacić.

kola
kola
7 lat temu

DO PUDLA Z NIMI !!!!