Powiat

Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu prowadzi poszukiwania za zaginioną  Wiktorią Barnowską  lat 17, zamieszkałą Klucze, powiat olkuski.

Wiktoria Barnowska ostatni raz widziana była 5.04.2024 roku  około godziny 8.30. Nastolatka wyszła z miejsca zamieszkania informując, że idzie na praktyki szkolne. W dniu zaginięcia dziewczyna udała się na przystanek autobusowy przy ulicy Zawierciańskiej w Kluczach i odjechała w kierunku Olkusza. Od tego momentu  nie można było nawiązać kontaktu z 17-latką. Zawiadomienie o jej zaginięciu złożono  8 kwietnia 2024 roku po godzinie 14 w Komisariacie Policji w Kluczach.

Rysopis zaginionej:

wiek z wyglądu 17 lat,

wzrost 164 cm,

sylwetka: szczupła

włosy: czarne do ramion proste, obecnie po bokach pasemka koloru wiśniowo-różowego

oczy: ciemne

Opis ubioru: w dniu zaginięcia nastolatka miała na sobie spodnie koloru czarnego typu jeans z przetarciami na kolanach; bluzę koloru czarnego; plecak sportowy koloru różowoczerwonego marki NIKE, w którym znajdowała się bluza koloru czerwonego, dwie bluzy bez napisów, buty sportowe sznurowane koloru czarnego na grubej białej podeszwie, z boku posiadały czerwone paseczki, bez marki;

Wszelkie informacje, które  mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej, proszę kierować do Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu nr tel. 47 83 25 242  bądź kontaktować się z numerem alarmowym 112.

KPP w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze