dzieci szkola

Tematem tegorocznego miejsko – gminnego konkursu plastycznego, który odbył się dnia 19 marca 2018 roku w Przedszkolu Nr 4 w Olkuszu, była „Moja ulubiona gra komputerowa”. Celem konkursu było: pobudzenie wyobraźni dziecięcej, rozwijanie twórczej aktywności, wykazywanie się znajomością bezpiecznych dziecięcych gier komputerowych, integracja dzieci z różnych przedszkoli.

 

W konkursie wzięło udział 11 przedszkoli z miasta i gminy Olkusz: Przedszkole Nr 3, Przedszkole Nr 4, Przedszkole Nr 5, Przedszkole Nr 8, Przedszkole z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Integracyjnego Nr 1, Przedszkole Nr 10, Przedszkole Nr 13, Oddział Przedszkolny w Sienicznie, Oddział Przedszkolny w Osieku, Przedszkole w Osieku i Oddział Przedszkolny w Zespole Szkolno – Przedszkolnym Integracyjne Nr 1. Każde przedszkole wytypowało po dwoje dzieci w wieku 4 -7 lat. Wszystkie dzieci malowały swoje prace pastelami olejnymi na białych kartkach o formacie A3.

Komisja konkursowa biorąc pod uwagę następujące kryteria: umiejętność wydobycia myśli przewodniej, oryginalność, ogólny wyraz artystyczny, nagrodziła następujące prace:
– I miejsce zajęła Magdalena Wójcik z Oddziału Przedszkolnego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym Integracyjnym Nr 1;
– II miejsce zajęła Zuzanna Kocjan z Przedszkola w Osieku;
– III miejsce zajęła Julia Wąs z Przedszkola Nr 4 w Olkuszu.

Wyróżnienie otrzymali:
• Igor Kaziród z Przedszkola Nr 3 w Olkuszu;
• Magdalena Curyło z Przedszkola Nr 5 w Olkuszu;
• Zofia Eliasz z Przedszkola Nr 8 w Olkuszu.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy oraz rzeczowe upominki. Nad organizacją i przebiegiem konkursu czuwały nauczycielki z Przedszkola Nr 4 w Olkuszu: Aneta Półkoszek i Izabela Smętek.

Przedszkole nr 4

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze