certyfikat zdrowie 2018 2

Zaangażowanie, Doświadczenie, Rozwój, Otwartość, Współpraca, Innowacyjność, Efektywność to cechy naszej szkoły, które sprawiły, że dołączyliśmy do Krajowej Sieci Szkół Promujących Zdrowie oraz Europejskiego Programu Szkoły dla Zdrowia w Europie. Znaleźliśmy się wśród 29 szkół w Polsce, którym Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska przyznała to prestiżowe wyróżnienie.

Krajowy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie odebraliśmy z rąk przedstawiciela MEN Agnieszki Ludwin oraz prof. Barbary Woynarowskiej , przewodniczącej Centralnej Kapituły Krajowego Certyfikatu ,,Przedszkole i Szkoła Promująca Zdrowie” podczas uroczystej gali, która odbyła się 28 listopada br. w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie.

certyfikat zdrowie 2018 1

Certyfikat ten jest potwierdzeniem starań szkoły w zakresie holistycznego podejścia do zdrowia oraz wyrazem uznania dotychczasowych osiągnięć będących wynikiem wieloletniej, długofalowej i systematycznej pracy całej społeczności szkolnej. Cieszymy się, że stworzyliśmy sprzyjające zdrowiu oraz dobremu samopoczuciu środowisko fizyczne i społeczne. Sukces tym bardziej cieszy, ponieważ w tym roku tylko trzy szkoły z województwa małopolskiego otrzymały ten szczególny tytuł. Jest to dla nas wyzwanie i zobowiązanie do dalszej pracy na rzecz umacniania zdrowia wśród środowiska szkolnego i lokalnego.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do osiągnięcia tego sukcesu.

SP w Braciejówce

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze