kronika policyjna

Olkusz. Kradzież z włamaniem
Olkuscy policjanci prowadzą czynności w sprawie włamania do piwnicy, do którego doszło między 25 listopada a 9 grudnia 2017 roku, na jednym z olkuskich osiedli.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawca po uprzednim podważeniu drzwi dostał się do wnętrza z którego skradł miedziany drut, zabytkowe radia oraz elektronarzędzia. Straty w wysokości ok. 1500 zł, na szkodę mieszkańca Olkusza.

Olkusz. Włamanie do samochodu
W okresie od 13 listopada do 7 grudnia, na terenie Olkusza nieustalony sprawca włamał się do zaparkowanego pojazdu marki VW Transporter z którego skradł radioodtwarzacz, klucze naprawcze oraz płyty CD. Sprawą zajmują się policjanci z miejscowej komendy.

Olkusz. Usiłowanie włamania do garażów
Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego w Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu, prowadzą postępowanie w sprawie usiłowania włamania do dwóch garażów mieszczących się w jednej ze wsi na terenie gm. Olkusz. Do zdarzenia doszło między 4 a 9 grudnia br.

Wolbrom. Potrącenie pieszej
6 grudnia około godziny 18:35 na ul. Krakowskiej w Wolbromiu doszło do potrącenia 45-letniej kobiety. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca pojazdem marki citroen, 24-latka nie ustąpiła pierwszeństwa pieszemu na oznakowanym przejściu dla pieszych czym doprowadziła do zdarzenia drogowego. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala. Na miejscu funkcjonariusze wykonali niezbędne czynności, zabezpieczyli ślady oraz wykonali oględzin. Policjanci będą wyjaśniać przyczyny i okoliczności tego zdarzenia drogowego.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
...
...
4 lat temu

Rowerzysta dostał mandat 100 zł z którego się śmiał, że o mało nie pękł. Policjant był bardzo zdziwiony z czego się ten facet tak śmieje. Nie dawało mu to spokoju, więc gdy zaszedł do komendanta opowiedział mu o zajściu. Komendant poprosił go więc o bloczek mandatowy z podpisem rowerzysty i uważnie go przeczytał, a następnie mówi do policjanta: Ty durniu nie wiesz z czego się śmiał? Ano z tego, że za nimanie światła powinieneś mu dać 300 zł a nie 100 jak ta oferma. No a przy takich stawkach to się komenda niczego nie dorobi.

pavv
pavv
4 lat temu

[quote name=”Adam Mickiewicz”]…..do garaży…..[/quote]
Kiedyś laliśmy ze strażaków miejskich teraz wraca jak za komuny nalewanie się z milicjantów!

Adam Mickiewicz
Adam Mickiewicz
4 lat temu

…..do garaży…..

pavv
pavv
4 lat temu

Co to jest „jedna ze wsi na terenie gm. Olkusz”. Nie można jasno napisać – panie i panowie Milicjanci