Olkusz. Skradziono wodomierz i przewód miedziany

7 listopada 2013 roku w Olkuszu nieustalony do chwili obecnej sprawca ukradł z budowanego domu wodomierz oraz przewód miedziany. Straty w wysokości 700 złotych poniósł mieszkaniec Olkusza. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Skradziono torebkę na szkodę mieszkanki Chełma

Mieszkanka Chełma w dniu 6 listopada 2013 roku powiadomiła policję o kradzieży na jej szkodę torebki wraz z dokumentami. Dochodzenie prowadzi Komisariat Policji w Wolbromiu.

 

Olkusz. Kradzież portfela

8 listopada 2013 roku olkuszanin zawiadomił policję o kradzieży z pieniędzmi i dokumentami. Do zdarzenia doszło najprawdopodobniej w autobusie. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Kradzież koparko-ładowarki w Kluczach

9 listopada 2013 roku w Kluczach nieustalony do chwili obecnej sprawca ukradł koparko-ładowarkę marki Caterpillar. Straty w wysokości 230 tysięcy poniósł mieszkaniec gminy Radymno (powiat jarosławski). Dochodzenie w tej sprawie prowadzą policjanci z komisariatu w Kluczach.

Olkusz. Skradziono 400 litrów paliwa

Do kradzieży paliwa doszło w Olkuszu na ul. Przemysłowej, 9 listopada 2013 roku. Nieustalony do chwili obecnej sprawca, po zerwaniu zabezpieczenia korka wlewu paliwa, ukradł około 400 litrów oleju napędowego ze zbiornika ciągnika siodłowego marki IVECO. Pokrzywdzony, mieszkaniec Sieniczna, oszacował straty na kwotę około 2200 zł. Kodeks karny za kradzież z włamaniem przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 10.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze