Kradzież na parkingu
8 sierpnia. Do kradzieży auta doszło na ulicy Skalskiej w Olkuszu. Nieznani sprawcy ukradli volkswagena golfa pozostawionego na parkingu. Pojazd wart 15 tys. złotych należał do mieszkańca miasta.
Dusił i okradł
11 sierpnia. Policjanci zatrzymali pijanego mieszkańca Zedermana, który dopuścił się rozboju. Napadł on 67-letniego mężczyznę i dusząc go, wymusił od niego 150 złotych.
Kradł przy szpitalu
12 sierpnia. W ręce mundurowych wpadł mężczyzna, który próbował kraść w okolicach szpitala. 25-letni mieszkaniec Klucz usiłował zabrać rzeczy z forda focusa. Trafił do policyjnej izby zatrzymań.

Wpadł z amfetaminą
14 sierpnia. Policjanci zatrzymali 21-letniego olkuszanina, który miał przy sobie około 4 gramów amfetaminy. Pojazd, którym jechał, został odholowany na parking policyjny i przeszukany. Mężczyznę zatrzymano.
Wypadek na trasie
16 sierpnia. Mężczyzna został ranny w wypadku, do jakiego doszło na drodze krajowej w Podlipiu. Do kraksy doszło gdy kierująca polonezem truckiem mieszkanka Krza wymusiła pierwszeństwo na samochodzie, którym kierował mieszkaniec Piekoszewa.
Kierował pomimo zakazu
17 sierpnia. Policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca Chechła, który pomimo prawomocnego wyroku Sądu Rejonowego w Olkuszu, zakazującego mu prowadzenia pojazdów, kierował maluchem.

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o