kronika policyjna

Włamanie do mieszkania w Olkuszu

25 września 2014 roku nieustaleni do chwili obecnej sprawcy włamali się do jednego z mieszkań na osiedlu Młodych. Włamywacze wyłamali zamki w drzwiach, weszli do mieszkania, przeszukali pomieszczenia i nic nie ukradli.

  Dochodzenie w tej sprawie prowadzą policjanci z Olkusza

 

Włamanie do sklepu w Suchej

27 września 2014 roku nieustaleni do chwili obecnej sprawcy włamali się sklepu ogólnospożywczego w Suchej. Skradli alkohol, papierosy oraz pieniądze. Wartość
strat wyniosła około 5 tysięcy złotych. Policjanci ustalają sprawców tego włamania. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do lat 10.
 

Wypadek drogowy w Trzyciążu

Do poważnego wypadku drogowego doszło 28 września 2014 roku około 4.15 w na drodze wojewódzkiej 794 w Trzyciążu. Kierująca renault megane na wysokości bramy wjazdowej do dyskoteki Apogeum potrąciła dwóch pieszych, mieszkańców Wielmoży. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, iż piesi nagle wtargnęli na jezdnię. Ranni zostali zabrani do szpitali w Krakowie. Jeden z nich doznał ran ciętych głowy, urazu nogi i ręki. U drugiego stwierdzono złamanie kończyn dolnych. Obaj mężczyźni byli nietrzeźwi. Kierująca była trzeźwa. Na miejscu technik kryminalistyki przeprowadził oględziny. Teraz policjanci ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze