kronika policyjna

Kradzież saszetki
23 grudnia br. około godziny 10.00, z pomieszczeń biurowych jednej z firm mających siedzibę przy ul. Przemysłowej w Olkuszu, skradziono saszetkę, w której znajdowały się dokumenty, karty bankowe oraz pieniądze. Sprawcy kradzieży grozi kara 5 lat pozbawienia wolności.  
     
Włamanie w gminie Bolesław
24 grudnia br. na terenie gminy Bolesław włamano się do domu jednorodzinnego. Sprawca otworzył drzwi, wszedł do środka, a następnie ukradł pieniądze. Postępowanie w tej spawie prowadzą policjanci z Bukowna.

 

Kradzież portfela

24 grudnia br. w jednym z olkuskich sklepów skradziono portfel należący do mieszkańca Zawady (gmina Olkusz). Mężczyzna stracił kartę bankową, pieniądze oraz dokumenty.

Włamanie do skrzynki z gazetami
25 grudnia br. na ul. Bylicy w Olkuszu włamano się do skrzynki z gazetami znajdującej się przy jednym z kiosków. Sprawca zerwał kłódkę, a następnie ukradł gazety o wartości kilkuset złotych. Sprawcy kradzieży z włamaniem grozi kara 10 lat pozbawienia wolności.

Włamanie w Bolesławiu

28 grudnia br. około godziny 15.00 włamano się do peugeota zaparkowanego na jednej z ulic w Bolesławiu. Z samochodu skradziono m. in. plecak z dokumentami. Pokrzywdzony szacuje wysokość poniesionych strat. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Bukowna.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Siudym
Siudym
10 lat temu

[quote name=”ciekawy”]a co w tych gazetach było co kara 10 lat a za okradanie zwyklego obywatela tylko 5 lat[/quote]
Pewnie zaiks trzyma łapę nad pokazywaniem dup i cycków, dlatego 🙂

ciekawy
ciekawy
10 lat temu

a co w tych gazetach było co kara 10 lat a za okradanie zwyklego obywatela tylko 5 lat