Motorem do rowu
15 kwietnia. Przed godziną 22. w nocy w Zawadzie kierujący motocyklem 24- letni mieszkaniec wsi, w sanie nietrzeźwym (około 1, 20 promila alkoholu), stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna z obrażeniami trafił do Nowego Szpitala w Olkuszu.

Na gorącym uczynku
17 kwietnia. W Bukownie na ulicy Osadowej miejscowi policjanci zatrzymali na gorącym uczynku sprawców kradzieży. Było to trzech mieszkańców miasta w wieku 24, 28 i 38 lat, którzy skradli metalowe elementy budynku gospodarczego. Mężczyźni odpowiedzą za kradzież.

Złapali sprawcę pobicia
17 kwietnia. O godzinie 3. nad ranem w Olkuszu na ulicy Legionów Polskich trzech mężczyzn pobiło 34- letniego olkuszanina. Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali jednego ze sprawców, którym okazał się 21-letni mieszkaniec miasta. Młody olkuszanin trafił do policyjnego aresztu olkuskiej komendy.

Pobili go w domu
18 kwietnia. We wczesnych godzinach porannych w Olkuszu policjanci zatrzymali trzech mieszkańców miasta w wieku 20, 23 i 25 lat, którzy grożąc niebezpiecznym przedmiotem, pobili innego olkuszanina, a następnie skradli mu telefon komórkowy i pieniądze. Do zdarzenia doszło w jednym z olkuskich mieszkań. Wszyscy sprawcy trafili do policyjnego aresztu olkuskiej komendy.

,,Lewe” euro
18 kwietnia. W kantorze wymiany walut w Olkuszu na ulicy Świętokrzyskiej funkcjonariusze olkuskiej policji zatrzymali 52- letnią mieszkankę miasta, która usiłowała wprowadzić do obrotu dwa fałszywe banknoty o nominale 100 euro. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu olkuskiej komendy.

Prowadził, chociaż nie miał prawa
18 kwietnia. W Porąbce (gmina Wolbrom) policjanci zatrzymali 45-letniego mieszkańca wsi, który kierował samochodem daewoo w stanie nietrzeźwym (we krwi miał około 2,70 promila alkoholu). Ponadto mężczyzna złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz odpowie za popełnienie dwóch przestępstw. 

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o