kronika policyjna

Kradzież torebki
17 października 2014 roku w Olkuszu, z niezamkniętego pomieszczenia przy ulicy Kościuszki skradziono torebkę z pieniędzmi, dokumentami i telefonem komórkowym. Policja szuka sprawców.

Bolesław. Włamanie do samochodu
18 października 2014 roku w Bolesławiu na ulicy Głównej nieustalony do chwili sprawca włamał się do seicento, z którego ukradł torebkę, dokumenty oraz pieniądze. Kodeks karny za kradzież z włamaniem przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do lat 10. Policjanci z Bukowna pracują nad ustaleniem tożsamości włamywacza.
Skradziono laptop
19 października 2014 roku w Olkuszu na osiedlu Słowiki nieustalony do chwili obecnej sprawca ukradł laptopa o wartości 1500 zł. Sprzęt zniknął z dachu pojazdu po tym, jak roztargniony właściciel zostawił go w tym miejscu i poszedł do domu. Gdy się zorientował, laptopa już nie było. Policjanci ustalają sprawcę.
Włamanie do sklepu w Dłużcu
Włamywacze skradli telefon komórkowy, alkohol i papierosy. 20 października 2014 roku w godzinach nocnych włamali się do sklepu wyłamując drzwi wejściowe. Straty w wysokości 45000 złotych poniósł właściciel sklepu. Sprawą zajmują się policjanci z Wolbromia. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze