Na „podwójnym” gazie
21 listopada. Policjanci drogówki zatrzymali na ulicy Rabsztyńskiej w Olkuszu 20-letniego mieszkańca miasta, który spowodował kolizję, prowadząc po pijanemu volkswagena golfa. W organizmie miał prawie dwa promile alkoholu. Na tym nie koniec, kierował pomimo orzeczonego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.
Kamieniami w pociąg
21 listopada. Na ulicy Kolejowej w Bukownie mundurowi złapali pięciu nieletnich mieszkańców Bukowna, w wieku 15 i 16 lat, wraz z 20-latkiem. Rzucali oni kamieniami w przejeżdżający pociąg, którym przewożone były samochody. Uszkodzili dwa auta. Nieletni odpowiedzą przed sądem rodzinnym, dorosłym mężczyzną zajmie się policja. Ustalana jest wysokość strat.

Wpadli wandale
21 listopada. Policja zatrzymała dwóch braci w wieku 20 i 21 lat, mieszkańców Bukowna, którzy przy pomocy sprayu pomalowali fragment elewacji jednej z olkuskich firm przy ulicy Świętokrzyskiej w Olkuszu. Mężczyźni zostali zwolnieni, odpowiedzą za zniszczenie mienia.
Potrącił pieszą
22  listopada. Kobieta została ranna w wypadku, do jakiego doszło na ulicy Kolejowej w Olkuszu. Potrącił ją kierujący fiatem olkuszanin. Poszkodowana doznała złamania ręki i trafiła do szpitala.
Podkradał instalację
23 listopada. Policjanci zatrzymali 38-letniego pracownika jednej z firm przy ulicy Wyzwolenia w Bolesławiu, który  przez ostatnie kilka tygodni kradł elementy instalacji elektrycznej. Straty oszacowano na około 25 tys. złotych. Sprawca trafił do policyjnego aresztu.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze