napad ogrodzieniec

Policjanci z Zawiercia poszukują sprawcy napadu na placówkę bankową. Do zdarzenia doszło 10 września tego roku w Ogrodzieńcu. Na podstawie zeznań świadków powstał portret pamięciowy bandyty. Osoby mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości prosimy o pilny kontakt.

Około godz. 14.40 do placówki bankowej przy ul. Kościuszki w Ogrodzieńcu wszedł szczupły mężczyzna w wieku około 30 lat, mający około 170 cm wzrostu. Na głowie miał ciemną czapkę. Napastnik grożąc kasjerce przedmiotem przypominającym wyglądem broń, zażądał pieniędzy. Po stanowczej odmowie, skradł metalową kasetkę z pieniędzmi i uciekł. Na miejscu pozostawił reklamówkę. Na podstawie policyjnych ustaleń rysownicy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach przygotowali portret pamięciowy przestępcy. Cechą charakterystyczną poszukiwanego mężczyzny jest bardzo widoczna blizna lub tzw. „zajęcza warga”. Niewykluczone jednak, że mogła ona być celowo zniekształcona.

RYSOPIS: mężczyzna, ok. 30 lat. 170 cm wzrostu, szczupła twarz, szeroki nos, na górnej wardze duża i szeroka blizna przypominająca stary nieleczony uraz mechaniczny, cera jasna, na głowie cienka przylegająca bawełniana czapka, odzież koloru ciemnego.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy tego napadu, prosimy o niezwłoczny kontakt z zawierciańskimi policjantami tel. (32) 67 38 255 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112 i 997.Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej dyzurny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas” zamieszczonego stronie internetowej KPP Zawiercie.

Liczymy na Państwa pomoc!
W każdym przypadku policjanci gwarantują anonimowość.

KPP Zawiercie

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Stary żyrandol PRL
Stary żyrandol PRL
9 lat temu

Ciekawe ile zachachmęcił?!