kronika policyjna

Bukowno. Ranna kierująca i pasażerka motoroweru

18 czerwca 2014 roku na parkingu przy sklepie Biedronka w Bukownie kierująca motorowerem wraz z pasażerką wykonała manewr skrętu w lewo i najechała na prawidłowo wyjeżdżającego z parkingu Fiata Seicento. Kierująca motorowerem doznała złamania ręki a pasażerka złamania nogi. Ranne przewieziono do szpitala w Olkuszu. Policja ustala przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Włamanie do domu w Kąpielach Wielkich

15 czerwca 2014 roku bliżej nieustalony sprawca, wykorzystując nieobecność domowników, wyłamał okno w domu i wszedł do środka. Skradł złotą biżuterię oraz znaczną kwotę pieniędzy. Policja z Wolbromia ustala sprawcę tej kradzieży z włamaniem.

Kradzieże tablic rejestracyjnych

Olkuska Policja w dniach 17-18 czerwca 2014 roku odnotowała dwa przypadki kradzieży tablic rejestracyjnych. 17 czerwca 2014 roku w Olkuszu przy ulicy Rabsztyńskiej skradziono tablicę rejestracyjną z Opla Vectry.
18 czerwca mieszkaniec Wierzchowiska powiadomił Policję o kradzieży kompletu tablic z zaparkowanego w Wolbromiu przy ulicy Wrzosowej golfa. W sprawie kradzieży toczą się w komendzie w Olkuszu i komisariacie w Wolbromiu postępowania o wykroczenia.

Włamanie do domku letniskowego w Olkuszu

24 czerwca 2014 roku w Olkuszu na ulicy 20-Straconych, nieustalony do chwili obecnej sprawca, włamał się do domku letniskowego, z którego ukradł elektronarzędzia oraz dwa okna. Straty w wysokości około 5 000 złotych poniósł mieszkaniec Olkusza. Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Usiłowanie włamania do salonu gier w Olkuszu

25 czerwca 2014 roku w Olkuszu nieustalony sprawca próbował włamać się do jednego z salonów gier. Włamywacz uszkodził drzwi. Straty wyniosły około 1500 złotych. Policja ustala sprawcę tego zdarzenia.

KPP Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze