paragraf-blacha

Wpadł z narkotykami
21 lipca. Trzy woreczki, najprawdopodobniej z amfetaminą, oraz osiem woreczków suszu konopi indyjskiej znaleźli policjanci u mieszkańca Olkusza. Mężczyzna został zatrzymany przez patrol przy ulicy Wiejskiej. Trafił do policyjnego aresztu.

Kraksa w centrum
22 lipca. Jedna osoba została ranna w wypadku do jakiego doszło na ul. króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu. Zderzyły się tam honda i seat. Z obrażeniami do szpitala trafiła kierująca hondą olkuszanka.

Pomimo zakazu wsiadł za kółko
22 lipca. W ostatnich tygodniach mnożą się przypadki zatrzymań kierowców jeżdżących autami, pomimo orzeczonego przez sąd zakazu. Kolejny przestępca, bo kodeks tak kwalifikuje ten czyn, został zatrzymany w Dłużcu. 26-latka czekają poważne konsekwencje. Amatorów łamania sądowych orzeczeń można szukać nie tylko pośród właścicieli aut. Przy ulicy Żwirki i Wigury mundurowi zatrzymali 58-letniego mężczyznę, który jechał rowerem pomimo zakazu prowadzenia pojazdów niemechanicznych, a na dodatek znajdował się pod wpływem alkoholu.

Dwóch na jednego
26 lipca. Do napaści i pobicia doszło w wiosce Braciejówka. Dwóch mężczyzn dotkliwie poturbowało 20-letniego mieszkańca Olkusza. Sprawcy zostali zatrzymani. Obaj byli pod wpływem alkoholu.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
BODZIO
BODZIO
10 lat temu

WPOPRZEDNIM KOMENTARZU KOLEGA MIESZKANIEC MA RACJE.JA TEZ ZAOBSERWOWALEM OD KILKU MIESIECY BMW KOLORU CZARNEGO TZW.BETA.MLODZI SZALEJA PO MIESCIE.SCINAJA ZAKRETY. WYPRZEDZAJA JAK KTOS WOLNO JEDZIE GDZIE SIE DA.TYLE Z MOJEJ STRONY.MYSLE ZE TO WYSTARCZY.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
11 lat temu

.
Bardzo często przejeżdżam ulicą Króla Kazimierza Wielkiego. I bardzo często widuję panoszącą się w audicach i beemkach gówniarzerię, która na tej wąskiej i ruchliwej drodze znacznie przekracza dozwolone prędkości. Napewno częściej ode mnie przejeżdżają tą ulicą patrole policyjne, nie zauważyłem, aby kiedykolwiek REAGOWAŁY.

Stańcie czasami panowie mundurowi na ulicy Króla z radarem, ręczę, że braknie wam skali ;-).