kronika policyjna

Olkusz. Skradziono samochód
22 lipca 2014 roku w Olkuszu na ulicy Kosynierów nieustalony do chwili obecnej sprawca ukradł Audi A-6. Straty w wysokości 24 tysięcy złotych poniósł mieszkaniec Sławkowa. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Olkusza.

Kradzież z włamaniem w Jeżówce
Na szkodę jednej z miechowskich firm skradziono butle gazowe w Jeżówce. Zdarzenie miało miejsce 23 lipca 2014 roku. Nieustalony sprawca włamał się do konteneru i skradł 8 sztuk butli. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Włamanie w Olkuszu do budynku po byłym przedszkolu 
23 lipca 2014 roku w Olkuszu na ulicy Rabsztyńskiej włamano się do budynku po byłym przedszkolu. Włamywacz wybił szybę, wszedł do środka i ukradł grzejnik oraz przewody miedziane. Policjanci ustalają sprawcę tego włamania.

Usiłowanie włamania do firmy w Olkuszu
24 lipca 2014 roku w Olkuszu na ulicy Żuradzkiej nieustalony do chwili obecnej sprawca włamał się do siedziby jednej z firm. Z lokalu nic nie zginęło, ale włamywacz zdewastował pomieszczenia. Straty w ustaleniu. Sprawą zajmują się olkuscy policjanci.

Bolesław. Uszkodzenie pojazdu
Nieustalony do chwili obecnej sprawca, na parkingu w Bolesławiu przy ulicy Głównej, uszkodził opla corsę. Do zdarzenia doszło 26 lipca 2014 roku. Samochód należał do mieszkańca Bukowna. Kodeks karny za uszkodzenie mienia przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Głodny włamywacz
26 lipca 2014 roku W Olkuszu na ulicy Kościuszki nieustalony do chwilo obecnej sprawca włamał się do kiosku handlowego, z którego ukradł pieniądze, telefon komórkowy oraz pieczywo. Policjanci ustalają sprawę tego włamania.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze