Włamanie do domu na ul. Pakuska w Olkuszu

17 października 2013 roku mieszkaniec Olkusza powiadomił policję o kradzieży z włamaniem do remontowanego domu przy ul. Pakuska w Olkuszu. Nieustalony do chwili obecnej sprawca ukradł m.in. kosę i piłę spalinową, grzejniki oraz elementy miedziane. Straty zgłaszający oszacował na kwotę około 20000 złotych. Sprawą zajmują się policjanci z komendy w Olkuszu.

Olkusz. Skradziono pieniądze, laptop oraz złotą biżuterię

 

18 października 2013 roku nieustalony do chwili obecnej włamał się do jednego z mieszkań przy ul. Nałkowskiej w Olkuszu. Skradziono pieniądze, laptop oraz złotą biżuterię. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Jeżówka. Pijany rowerzysta jechał wężykiem

18 października br. policjanci z komisariatu w Wolbromiu podczas patrolu w Jeżówce zatrzymali 53- letniego mężczyznę, który kierował rowerem w stanie nietrzeźwości (2,26 promila). Ponadto okazało się, że mężczyzna ten miał zakaz prowadzenia pojazdów niemechanicznych. Przed sądem odpowie za popełnienie dwóch czynów zabronionych określonych w kodeksie karnym: z art. 244(naruszenie zakazu sądowego) oraz 178§2 (nietrzeźwy kierujący).

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze