kronika policyjna

Krzywopłoty. Włamanie do domu jednorodzinnego
W sobotę tj. 26 sierpnie w Krzywopłotach włamano się do domu jednorodzinnego. Sprawca wyważył drzwi balkonowe, wszedł do środka i ukradł pieniądze. Nad sprawą kradzieży z włamaniem pracują funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kluczach.

Olkusz. Kradzież pieniędzy
26 sierpnia w Olkuszu na ulicy Korczaka nieustalony do chwili obecnej sprawca, pod nieobecność domowników, wszedł do jednego z mieszkań i ukradł pieniądze. Złodziej dostał się do wnętrza poprzez uchylone okno. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Olkusz. Kradzież torebki
Mieszkanka Olkusza powiadomiła policje o kradzieży torebki. Do zdarzenia doszło 25 sierpnia w centrum handlowym przy ulicy Rabsztyńskiej w Olkuszu. Kobieta straciła m.in. pieniądze, dokumenty i telefon komórkowy. Dochodzenie w tej sprawie prowadzą policjanci z komendy.

Klucze. Wypadek drogowy z udziałem pieszej
28 sierpnia około godziny 11.40 na ulicy Pocztowej w Kluczach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pieszej. Jak wstępnie ustalono, kierujący samochodem marki Renault Master potrącił przechodzącą przez jezdnię pieszą. Ranna 81-latka została przewieziona do szpitala w Olkuszu. Kierowca renault był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia drogowego.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze