Impreza z siekierą i nożem
30 kwietnia. O godzinie 7. rano w Bukownie na Przymiarkach w trakcie libacji alkoholowej w jednym z domów doszło do bójki z użyciem niebezpiecznych narzędzi, a dokładniej noża i siekiery. Do Szpitala św. Barbary w Sosnowcu śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany 56-letni mieszkaniec Bukowna, który został ugodzony nożem w brzuch.

Mężczyzna w stanie ciężkim trafił na stół operacyjny, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci zatrzymali trzy osoby: dwóch mężczyzn w wieku 53 i 33 lata oraz 28-letnią kobietę. 33-latek również został ranny w głowę po uderzeniu siekierą. Decyzją Sądu Rejonowego w Olkuszu tymczasowo aresztowany na trzy miesiące został 53- letni Roman M., któremu prokurator postawił zarzut usiłowania zabójstwa 56- latka oraz uszkodzenia ciała 33- latka. Wszyscy uczestnicy „imprezy” byli nietrzeźwi.

Roverem w znak drogowy
3 maja. Po godzinie 15:15 w Bolesławiu na ulicy Głównej kierująca samochodem rover mieszkanka Bukowna na łuku drogi straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w znak drogowy. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał pasażer samochodu, mieszkaniec Olkusza, który trafił na obserwację do Nowego Szpitala w Olkuszu.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze