Wbiegł pod auto
31 grudnia. Do wypadku doszło na ulicy Głównej w Bolesławiu. Kierujący oplem mieszkaniec Bukowna potrącił pieszego, który nagle wtargnął na jezdnię. Pieszy, w wyniku potrącenia, doznał obrażeń i został zabrany do szpitala w Olkuszu. Kierujący był trzeźwy, czego nie można powiedzieć o poszkodowanym, który miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu.
Na podwójnym gazie
31 grudnia. Podwójne kłopoty będzie miał mieszkaniec Bukowna, który został zatrzymany na ulicy Pocztowej ,gdy jechał autem po pijanemu. Mężczyzna miał w organizmie prawie trzy promile alkoholu. Na tym nie koniec, kierował pomimo orzeczonego przez sąd zakazu.

Próbował ukraść telefon
1 stycznia. W ręce policjantów wpadł 29-letni mieszkaniec Wolbromia, który dopuścił się rozboju. Sprawca napadł na ulicy Łokietka mężczyznę, obezwładnił go i usiłował ukraść telefon komórkowy.
Groził pistoletem
4 stycznia. Do pomieszczenia zakładów bukmacherskich przy ul. Żuradzkiej w Olkuszu wszedł mężczyzna, który grożąc pracującej tam kobiecie przedmiotem przypominającym pistolet, doprowadził ją do stanu bezbronności i ukradł pieniądze w kwocie 36 zł.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze