Napad na mięsny
11 lutego. W ręce olkuskich policjantów wpadł mieszkaniec Witeradowa, który wspólnie z drugim sprawcą włamał się do sklepu mięsnego. Ukradł z niego kasę fiskalną i artykuły spożywcze. Swój czyn miał okazję przemyśleć w policyjnej izbie zatrzymań.

Monopolowy w tarapatach
12 lutego. Sobotni handel w sklepie monopolowym na ulicy Żuradzkiej niezbyt dobrze skończył się dla 22-letniej sprzedawczyni, która tego dnia sprzedała alkohol nieletnim. O zdarzeniu dowiedzieli się policjanci i zatrzymali ekspedientkę.
Wjechali w autobus
15 lutego. Na odcinku drogi krajowej nr 94 w miejscowości Bolesław kierujący skodą octavią 27- letni mieszkaniec Krzykawki podczas zmiany pasa ruchu zawadził o jadący prawym pasem autobus man. Skoda wpadła w poślizg i znalazła się w rowie. Do Nowego Szpitala w Olkuszu trafiła trójka pasażerów samochodu osobowego. Jeden z mężczyzn doznał urazu głowy i kręgosłupa, w związku z czym musiał zostać pod opieką lekarzy. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
Wpadli z marihuaną
15 lutego. W samochodzie volkswagen transporter, poruszającym się po drodze krajowej nr 94 w Olkuszu, kryminalni znaleźli kilka gramów suszu marihuany. Zatrzymano trzech mężczyzn: 23-letniego mieszkańca Kosmolowa, 22-letniego olkuszanina i 25-letniego bukownianina.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze