Uderzyła w znak drogowy

23 listopada. Prawdopodobnie w wyniku utraty panowania nad kierownicą, mieszkanka Imbramowic kierująca samochodem marki Volkswagen, uderzyła w znak drogowy na jednej z wolbromskich dróg. Z powodu odniesionych  obrażeń została przewieziona do olkuskiego szpitala.

Podwójna kradzież na wolbromskim targu

23 listopada. Około godz. 14:00 na terenie targowiska w Wolbromiu, 56-letnia mieszkanka tego miasta zorientowała się, że z jej torebki zniknęły pieniądze oraz karta płatnicza. Tego samego dnia przy ul. Targowej okradziona została mieszkanka Witeradowa, która ze swojej torebki straciła portfel ze znajdującymi się w nim pieniędzmi, a także dokumenty. Postępowanie w tych sprawach prowadzi Komisariat Policji w Wolbromiu.

Odcięli część trakcji kolejowej

26 listopada. W nocy z 25/26 listopada, w Bukownie, nieznani sprawcy dokonali odcięcia i kradzieży około 50 metrów miedzianej linki, stanowiącej element odgromowy trakcji kolejowej w obrębie torowiska na trasie Bukowno – Szczakowa. Trwa szacowanie strat.

Stracił radioodtwarzacz

29 listopada. Między 28 a 29 listopada, na parkingu przy ul. Orzeszkowej, do zaparkowanego samochodu marki Volkswagen Passat włamał się nieznany sprawca i skradł z niego radioodtwarzacz marki „Medion” o wartości 300 zł, na szkodę jednego z mieszkańców Olkusza.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments