Na trzy miesiące do tymczasowego aresztu trafił mieszkaniec powiatu olkuskiego. Mężczyzna odpowie przed sądem za posiadanie oraz handel narkotykami.

24 stycznia, policjanci z Wydziału Kryminalnego komendy w Olkuszu, zatrzymali na jednej z ulic miasta 36 – letniego mężczyznę, dla którego legitymowanie zakończyło się zarzutami.  Podejrzenia policjantów, że mężczyzna może posiadać przy sobie narkotyki, szybko okazały się faktem. Funkcjonariusze ujawnili przy nim amfetaminę w ilości 2,21 grama. Następnie podczas przeszukania budynków  użytkowanych przez 36-latka, policjanci znaleźli amfetaminę o łącznej wadze 13,50 grama i marihuany o wadze prawie 100 gramów. W jednym z pomieszczeń natrafiono na szereg pojemników z odczynnikami chemicznymi co wskazywało na produkcje siarczanu amfetaminy. 36-latek usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Decyzją olkuskiego sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Za  przestępstwa posiadania  znacznych ilości narkotyków oraz  handlu nimi grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
zEN
zEN(@zen)
1 rok temu

Ja rozumiem łapać za jakieś chemiczne g…, ale wśród stróży prawa są tacy, którzy lubią przypalić blanta. Nie bądźmy hipokrytami…