sam krew

„Twoja krew, moje życie”- to już piąta z kolei akcja zbierania krwi organizowana przez Wydział Zamiejscowy Społecznej Akademii Nauk w Olkuszu.

W dniu 23 maja 2015 r. w godzinach od 10:00 do 15:00 w siedzibie Społecznej Akademii Nauk w Olkuszu przy ul. F. Nullo 32, studenci oraz mieszkańcy Olkusza i okolic przyczynili się do ratowania czyjegoś zdrowia i życia oddając krew. 

Podobnie jak w poprzednich edycjach nasza akcja krwiodawstwa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród studentów jak i mieszkańców Olkusza. Świadczy to o fakcie, że nasze społeczeństwo nie jest obojętne na potrzeby innych ludzi i chętnie angażuje się w akcje, które mają na celu ratowanie ludzkiego życia. Mamy ogromną nadzieje , że nadchodzące edycje krwiodawstwa będą cieszyły się równie dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem.

Zbiórka krwi była możliwa dzięki pomocy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie. Warto pamiętać, że nawet niewielka ilość krwi jest ważna i potrzebna dla ludzi, którzy jej potrzebują, dlatego gorąco zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach akcji krwiodawstwa ze Społeczną Akademią Nauk Wydział Zamiejscowy w Olkuszu.

Fot. Społeczna Akademia Nauk

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze