młotek licytacja

Wiadomo już, kto przez najbliższy rok będzie administrował nieruchomościami stanowiącymi własność gminy Olkusz oraz Domem Przedpogrzebowym. W magistracie rozstrzygnięto przetarg obejmujący dwa powyższe zadania.

Pierwsze z nich dotyczy zarządzania lokalami mieszkalnymi, socjalnymi, użytkowymi, przynależnymi gruntami oraz budowlami ochronnymi. Tym zadaniem zainteresowanych było dwóch oferentów. Pod uwagę brano cenę (maks.95 pkt) oraz dostępność biura obsługi najemców (maks.5 pkt). Najkorzystniejszą propozycję złożyło Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Olkuszu z kwotą 134 223,00 zł, uzyskując łącznie maksymalną liczbę punktów. Drugim z oferentów było konsorcjum firm: Prywatny Zarząd Mieszkaniami Sp. z o. o. z Wrocławia oraz Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej z Kielc, które zaproponowało 140 194,56 zł (łącznie 95,95 pkt).

O zarządzanie Domem Przedpogrzebowym również starały się dwie firmy. Wybrano olkuskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Transportowych Zbigniew Kwinta. Tutaj brano pod uwagę dwa kryteria: cenę (maks.95 pkt) i dostępność Domu Przedpogrzebowego (maks. 5 pkt). Zwycięzca przetargu w pierwszym kryterium otrzymał 95 punktów  (43 837,16 zł), a w drugim natomiast 0 punktów. Ofertę złożyło również Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Olkuszu (74 862,96 zł), uzyskując odpowiednio 55,63 pkt oraz 5 pkt.

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Cwany Jure.
Cwany Jure.
7 lat temu

Cwany jurek się kończy bo my biedniejemy a on napasiony.Bylo Brzeszcze bez hucpy,tylko puszki
do 14 ej.Mądrzejemy.

doradca
doradca
7 lat temu

[quote name=”Ela”]Teraz Zbigniew Kwinta wykorzysta Dom Przedpogrzebowy do napędzenia własnego interesu i zmonopolizowania rynku usług pogrzebowych w Olkuszu. Mając do dyspozycji własne chłodnie odbierze dochody Gminie, ale kogo to obchodzi?[/quote]

W żadne zmiany Piaśnika już nie wierzę. Mi pan Roman Piaśnik przed wyborami dawał słowo wiele razy, do tego przysięgał. Wszystko po to, żeby zyskać moją pomoc. Ale po wyborach zdjął maskę uprzejmości. Niestety, ale na podstawie własnych doświadczeń z panem Piaśnikiem odradzam liczenie na jego słowo. Widocznie pan Janusz Dudkiewcz miał rację…
Jestem przekonany, ze prawda o Romanie Piaśniku wyjdzie na jaw.

Ela
Ela
7 lat temu

Teraz Zbigniew Kwinta wykorzysta Dom Przedpogrzebowy do napędzenia własnego interesu i zmonopolizowania rynku usług pogrzebowych w Olkuszu. Mając do dyspozycji własne chłodnie odbierze dochody Gminie, ale kogo to obchodzi?

baca
baca
7 lat temu

Czy Pani Viola już wróciła z Sylwestra bo nie rozumiem tego artykułu?
No i który burmistrz podpisał umowy?

felik100
felik100
7 lat temu

Oni chyba będą brać kasy nic więcjej 🙂 😆

w Olkuszu bez Zmian
w Olkuszu bez Zmian
7 lat temu

Mija już miesiąc od zaprzysiężenia burmistrza Romana Piaśnika, a o wprowadzeniu najważniejszych obiecanych przez niego zmian jakoś nie słychać. Czy burmistrz nadal walczy z olkuskimi układami, jak to rzekomo robił przed wyborami? Kiedy Roman Piaśnik zacznie realizować swój program wyborczy? A może tylko podpisał się pod czyimiś pomysłami i nie miał zamiaru ich wprowadzać?

pkg
pkg
7 lat temu

Może napiszecie czy się będą zajmowały firmy z Wrocławia i Kielc, które wygrały inny przetarg. Proszę o szczegóły bo jestem najemcą i dla mnie nie jest to jasne.

klops
klops
7 lat temu

Ale dziadostwo z tymi przetargami. Kto to wszystko wymysla i po co. Nikt nic nie wie a podatnik za wszystko placi.

pavv
pavv
7 lat temu

Dostępność domu przedpogrzebowego – 0 pkt. Czyli mam rozumieć,że dom przedpogrzebowy będzie zamknięty, ale za to sprzątany i odśnieżany?

prawdziwa twarz
prawdziwa twarz
7 lat temu

Mam pytanie, który Burmistrz podpisał rozstrzygnięcie przetargów na administrowanie nieruchomościami stanowiącymi własność gminy Olkusz oraz Domem Przedpogrzebowym?

Mam nadzieję, że nie Roman Piaśnik, który 10 października 2014r. (niecałe 3 miesiące temu) pytał burmistrza Rzepkę w swojej interpelacji: „Dlaczego domem przedpogrzebowym nie zarządza spółka w 100% gminy tj. TBS, tylko spółka prywatna?

felik100
felik100
7 lat temu

I po co tak robią po gminna nie mam kasy na remonty 😆 🙂