Spała

Przez 3 dni w Spale lekkoatleci Ludowych Zespołów Sportowych walczyli o medale Mistrzostw Polski Zrzeszenia.Bardzo dobrze zaprezentował się młody sprinter LKS-u Kłos Dariusz Piłka, który w biegu finałowym na 100 m uzyskał wynik 11,02 s i o 3 setne sekundy przegrał srebrny medal tych mistrzostw.11,02 s jest bardzo dobrym wynikiem zwłaszcza, że uzyskany został z przeciwnym wiatrem 0.5 m/s. Ten sam zawodnik w biegu na 200 m uzyskał wynik 22,66 s poprawiając znacznie swój rekord życiowy.

W trzecim swoim biegu na tych mistrzostwach w reprezentacyjnej sztafecie małopolski wraz z kolegami zdobył srebrny medal. Kolejną zawodniczką, która odniosła znaczący sukces była Kamila Barczyk. W biegu na 3000 m z czasem 12;09,15 s zajęła 5 miejsce. 6 miejsce na tym samym dystansie zajęła Pałka Justyna z czasem 12;15,58 s. Sprinterka Laga Joanna przy bardzo niesprzyjającym wietrze uzyskała na 100 m czas 14.34 s a na 200 m 29.71 s co jest jej najlepszym tegorocznym wynikiem na tym dystansie.

Zawodami w Spale lekkoatleci LKS-u Kłos rozpoczęli bardzo intensywną drugą część letniego sezonu lekkoatletycznego.