W zimowej scenerii w Chrzanowie odbył się IX Ogólnopolski Bieg Sylwestrowy, w którym bardzo dobrze spisali się podopieczni trenera IKS Olkusz Kazimierza Chechelskiego.

W biegu głównym na dystansie 10 km Paweł Łopuch zajął drugie miejsce, a w kategorii młodzieżowców był pierwszy. Wojciech Pasich w biegu głównym był czwarty, a w kategorii juniorów pierwszy. Krystian Czapla zajął odpowiednio ósme i pierwsze miejsce (w kat. juniorów młodszych).
Wśród młodszych juniorów drugi był Karol Muzyk, trzeci Emanuel Wojtacha, a czwarty Mateusz Klich. Robert Prasełek zajął trzecie miejsce w kategorii M-5 (40 – 50 lat).

Kinga Byczek zwyciężyła w kategorii juniorek młodszych, natomiast w klasyfikacji generalnej kobiet uplasowała się na piątej pozycji. Jeszcze lepiej spisali się młodzicy na dystansie 1 km: Anna Andrzejczyk zajęła pierwsze miejsce, a wśród chłopców w pierwszej czwórce znaleźli się: Adrian Wojtacha, Paweł Węglarz, Dominik Zając i Michał Wojtacha.