mam talent 2017 2

13 czerwca 2017 r. w naszej szkole miało miejsce niezwykłe wydarzenie! Przez cały rok szkolny trwał konkurs na „Najlepszy Samorząd Klasowy Szkoły Podstawowej nr 1 im Mikołaja Kopernika”, w którym to konkursie brały udział wszystkie samorządy klas IV – VI. Samorządy oraz poszczególne klasy zmagały się z różnymi zadaniami wyznaczonymi w regulaminie konkursu. W wyniku rywalizacji najlepszą i zajmującą I miejsce okazała się klasa 4a – wychowawca Anna Nowak, na II miejscu znalazła się klasa 6a – wychowawca Agnieszka Łaskawiec, III miejsce zdobyła klasa 5a – wychowawca Justyna Brzezińska oraz kolejno klasa 6b – wychowawca Łukasz Jarosz, klasa 5b – wychowawca Justyna Lara i klasa 4b – wychowawca Ewa Skołucka. Zwycięzcy odebrali statuetki i dyplomy.

mam talent 2017 1

Podczas kolejnej części spotkania prezentowali się uczniowie z TALENTAMI. Klasa 4b zaprezentowała utwór staroceltycki – gitara – Jakub Byczek, flet – Zuzanna Dudzikowska, śpiew – Martyna Trzcionkowska,Natalia Podolska, Karolina Kwiatkowska, Kinga Słota, następnie usłyszeliśmy Zuzannę Dudzikowską, która zaśpiewała utwór „Color of life” akompaniując sobie na gitarze. Na flecie poprzecznym swe umiejętności pokazała Martyna Trzcionkowska z 4b, na ksylofonie zagrała Liliana Urban z 2b, na wiolonczeli zagrała Krystyna Skiba z 5a, śpiewem ujęły nas: Maria Rutkowska z 3c, Karolina Kwiatkowska i Natalia Podolska z 4b, szkolny zespół wokalny ONE STAR oraz Wika Karapetyan z 5a śpiewając piękną pieśń armeńską. Występy taneczne prezentowali uczniowie: Aleks Lorek z 2b, Hanna Dietrich z 2a, Maja Łobodzińska z 1a, Oliwia Dudek z 5a oraz Emilia Kasperkiewicz z 5b.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w doskonaleniu swoich pasji.
W ostatniej części pani dyrektor Ewa Skubis oraz nauczyciele poszczególnych przedmiotów wręczyli nagrody i dyplomy dla uczniów, którzy zdobyli laury w licznych konkursach przedmiotowych.
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy samych sukcesów i najlepszych wyników w nauce.

SP 1 w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze