Bolesław

„Matka Nadzieja”  hasłem tegorocznej Wiosny Poetyckiej. To już 44 edycja tego ogólnopolskiego konkursu, którego organizatorem jest Centrum Kultury im. Marii Płonowskiej w Bolesławiu.

Poetyckie utwory można nadsyłać do 15 maja. Uczestnicy startują w dwóch kategoriach wiekowych: do 18 lat oraz dorośli. -Każdy z uczestników może złożyć jedną pracę w dwóch egzemplarzach maszynopisu (opatrzoną godłem – pseudonimem, nie znakiem graficznym), nigdzie dotychczas niepublikowaną ani nienagradzaną w innych konkursach. Do pracy należy dołączyć wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia. Imię i nazwisko, wiek oraz adres autora nadesłanych utworów należy umieścić w osobnej kopercie, opatrzonej takim samym godłem jak prace konkursowe – czytamy w regulaminie konkursu.

Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom (jeśli sytuacja epidemiczna na to pozwoli) odbędzie się 26 maja o godz. 17:00 w Dworze w Bolesławiu.

Prace konkursowe należy nadsyłać na adres: Centrum Kultury im. Marii Płonowskiej w Bolesławiu, ul. Główna 55, 32-329 Bolesław lub na adres e-mail: ck@gminaboleslaw.pl

Zainteresowani mogą dowiedzieć się więcej pod nr tel. 32 6424 073

fot. CK w Bolesławiu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze