jarosinski matura

Artykuł sponsorowany
Matematyka od lat stanowi zmorę maturzystów. Statystyki są nieubłagane: co piąty maturzysta nie zdał w tym roku matury podstawowej, a średni wynik z matury rozszerzonej wynosi zaledwie 37%. Podobny trend utrzymuje się od reformy maturalnej w 2015 r. i nic nie zapowiada poprawy.

Zupełnie innymi statystykami może pochwalić się olkuska „szkoła maturzystów” pod kierownictwem Łukasza Jarosińskiego – doktoranta Akademii Górniczo-Hutniczej. Szkoła oferuje kursy maturalne z matematyki na obu poziomach nauczania: podstawowym i rozszerzonym. Wyniki tegorocznej matury wśród uczestników kursów organizowanych przez Jarosińskiego są rewelacyjne – średnia z matury rozszerzonej to aż 74%! Wynik ten jest dwukrotnie wyższy od średniej krajowej. Warto podkreślić, że szkoła rokrocznie jest w czołówkach rankingów szkół prywatnych w Polsce. Do „szkoły maturzystów” może trafić każdy chętny – bez względu na to, czy boi się, że nie zda matury z matematyki, czy też obawia się, że nie zda jej wystarczająco dobrze, by dostać się na wymarzone studia.

 

Łukasz Jarosiński zapytany o to, co powoduje, że założona i prowadzona przez niego „szkoła maturzystów” osiąga imponujące i wyróżniające się w skali kraju wyniki, odpowiada: – Kursy powstały w oparciu o prowadzone przeze mnie wieloletnie obserwacje i analizy zadań maturalnych. Moi podopieczni uczą się dokładnie tego, co jest im potrzebne, aby napisać egzamin dobrze, bardzo dobrze lub nawet bezbłędnie! Należy zauważyć, że trójka najlepszych tegorocznych maturzystów w powiecie olkuskim pod względem wyniku z matury rozszerzonej to są uczniowie szkoły Jarosińskiego: Jakub Tomsia (100%), Jakub Płotnikowski (98%), Krzysztof Pokorski (94%). Cała trójka dzięki tym wynikom może studiować Informatykę na AGH, uważaną za jeden z najlepszych kierunków w Polsce.

Kurs obejmuje 30 spotkań (od września do kwietnia), każde z nich trwa dwie godziny zegarowe. Spotkania odbywają się raz w tygodniu (co tydzień, za wyjątkiem okresów świątecznych). Jedno spotkanie kosztuje tylko 50 zł. Zainteresowanie ofertą jest tak ogromne, że w samym Olkuszu powstanie kilka grup. Każdy chętny może wybrać zajęcia odbywające się o dogodnej dla siebie porze. Po każdym spotkaniu uczeń dostaje do wykonania specjalnie przygotowane zadania domowe.– Prawie wszystkie zadania maturalne były omawiane w zadaniach domowych lub na kursie– zauważa jeden z uczniów. Zapisy na kurs trwają do końca września. {jcomments off}

Informacje oraz zapisy:
Telefon: 506 532 926
E-mail: lukasz.jarosinski@yahoo.pl 
www.szkolamaturzystow.pl

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze