Olkusz

W miniony weekend policjanci interweniowali wobec dwóch piętnastolatek, które znajdowały się w stanie nietrzeźwości. Na miejscu pomocy nieletnim udzielało pogotowie. O sytuacji zostanie poinformowany sąd rodzinny, który zadecyduje o dalszym losie nieletnich.

W piątek po godzinie 23:00  olkuscy policjanci zostali skierowani na interwencję do dwóch nieletnich dziewczyn. Według zgłoszenia, dziewczyny miały leżeć nietrzeźwe na przystanku autobusowym przy ulicy Kościuszki w Olkuszu. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zastali leżącą na ławce dziewczynę, z którą nie było żadnego kontaktu. Druga nastolatka, na widok policyjnego radiowozu, próbowała się ukryć za tablicą informacyjną. 15-latka miała bełkotliwą mowę i z trudem utrzymywała się na nogach.

Od nieletnich policjanci wyczuli woń alkoholu i na miejsce wezwali pogotowie. O tym zdarzeniu policjanci niezwłocznie poinformowali rodziców, którzy zjawili się na miejscu interwencji. Na razie nie wiadomo, w jakich okolicznościach nastolatki spożywały alkohol i kto im go dostarczył. O sytuacji zostanie poinformowany sąd rodzinny, który zadecyduje o dalszych środkach wychowawczych wobec nastolatek.

Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze