Pijany mężczyzna nie zapanował nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie posesji. W organizmie miał ponad 3 promile alkoholu. Ponadto prowadził on pojazd pomimo decyzji starosty o cofnięciu uprawnień. 57-latek odpowie za swoje zachowanie przez sądem.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu (06.10.2020) przed godziną 16:00. Dyżurny wolbromskiej policji został powiadomiony, że w miejscowości Gołaczewy kierowca peugeota wjechał w ogrodzenie znajdujące się przy jednej z posesji. Świadkiem tego zdarzenia byli jej właściciele, którzy w tym czasie przebywali przed domem.

Widząc co się stało, świadek podbiegł do kierowcy, by udzielić mu pomocy. Na szczęście kierowca nie poniósł żadnych obrażeń. Od mężczyzny czuć było jednak alkohol i jego zachowanie wskazywało, że jest on nietrzeźwy. Właściciel posesji natychmiast zareagował, wyjął kierowcy kluczyki ze stacyjki i o zdarzeniu poinformował Policję. Jak się okazało, 57-letni kierowca peugeota miał w organizmie 3,23 promila alkoholu. Ponadto funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna decyzją starosty ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.

Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments