policja

Policjanci z Klucz po kilkukilometrowym pościgu zatrzymali 40-letniego kierowcę skody, który miał w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu. Ponadto, podczas interwencji mężczyzna uszkodził radiowóz.

Do zdarzenia doszło już po zmroku w Chechle. Patrolujący ulice funkcjonariusze zauważyli jadącą „wężykiem” osobową skodę. Kierujący samochodem zignorował sygnały nakazujące zatrzymanie pojazdu i zaczął nim uciekać. Mundurowi ruszyli w pościg. Po kilku kilometrach 40-latek zatrzymał się, a kiedy policjanci wysiadali z radiowozu aby zatrzymać kierowcę, ten gwałtownie ruszył swoją skodą do przodu uderzając w policyjne auto.

– Funkcjonariusze zmuszeni byli użyć siły fizycznej, aby schwytać krewkiego kierowcę. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości mężczyzny okazało się, że w jego organizmie znajduje się ponad 3,5 promila alkoholu. 40-letni mieszkaniec pow. zawierciańskiego nie posiadał uprawnień do kierowania samochodem. Trafił do policyjnego aresztu. Wkrótce odpowie za popełnione przestępstwo i wykroczenia – mówi podkom. Marcin Dzięcioł z KPP w Olkuszu.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
PXT
PXT
5 lat temu

Odnośnie osób, pracowników solidnych, chciałem w tym miejscu wyrazić szacunek dla Redakcji Przeglądu Olkuskiego za profesjonalne wyczulenie i bardzo trafne wyczucie co do egzekwowania wymagań apelu. Równocześnie przepraszając za drastyczne wejście do którego zostałem zmuszony, które to Redakcja również słusznie wywaliła w pakiecie z poprzednim . Tak trzymać. Dziękuję. Wasz wierny czytelnik- PXT

...
...
5 lat temu

Niektórym z kast najwyższy szacun należy się niejako „z urzędu”. Nawet jak woła szoguna, żeby ten strzelił fotkę a potem pozując do niego wlezie na stołek, który traktuje jako piedestał dla swojego prywatnego buractwa zawoalowanego urzędem. Oj dużo takich kaściarzy jeszcze się pałęta po różnych zawodach.

P X T
P X T
5 lat temu

Do osób solidnie pracujących (zawód nieistotny) żywię szacunek.
Jeśli chodzi o mowę nienawiści, jak słusznie zauważyłeś- do konkretnych grup i tu mogę sprecyzować o jakie grupy chodzi, a więc grup nierobów, którzy udając działalność, stwarzają pozory aktywności przed swoimi szefami i nie przywiązując uwagi do czynionych szkód, podczas tej aktywności służącej tylko powiększaniu statystyki swoich notowań najczęściej powiązanych z wynagrodzeniem, które gdyby szefowie dogłębnie i solidnie zbadali odkrywając ich jałowy a najczęściej negatywny wpływ na wykonywany zawód, a w przypadku zawodów odpowiedzialnych za osoby z którymi wiążą się relacje takich zawodów (policjant- obywatel, lekarz-pacjent, itp) jest to niedopuszczalne. Masz rację, że moja „mowa nienawiści” jest skierowana w takie grupy. nierobów. Ktoś solidnie podchodzący do swojego zawodu nie musi się obawiać, że zostanie opluty czy znieważony, nawet gdyby ukrywał się za immunitetem zakazującym zniewagę. Na szacunek ciężko pracuje się indywidualnie. Dla mnie coś takiego jak uprzywilejowana kasta nie istnieje.

Łomasz
Łomasz
5 lat temu

[quote name=”P X T”]Ta osoba dopiero ma być skazana. Nie pisze, że wcześniej był karany. Wcale bym się nie zdziwił gdyby to był emeryt policyjny, bo wiek na to wskazuje zważywszy, że policja produkuje bardzo młodych mundurkowych emerytów walących gorzałę na emeryturce, bo to druga czynność którą potrafią fachowo wykonywać.[/quote]

O tobie się jakoś płyta zacięła. Każdy komentarz jest taki sama a nic nie jest białe lub czarne. Prezentujesz tzw. mowę nienawiści do określonej grup osób pracujących..

P X T
P X T
5 lat temu

Ta osoba dopiero ma być skazana. Nie pisze, że wcześniej był karany. Wcale bym się nie zdziwił gdyby to był emeryt policyjny, bo wiek na to wskazuje zważywszy, że policja produkuje bardzo młodych mundurkowych emerytów walących gorzałę na emeryturce, bo to druga czynność którą potrafią fachowo wykonywać.

Łomasz
Łomasz
5 lat temu

[quote name=”P X T”]A potem się okaże, że to był też policjant. W wielu takich przypadkach występuje takie zjawisko.[/quote]

Jak byś taki mądry to byś wiedział ze osoba skazana nie może być funkcjonariuszem i wszystkie twoje komentarze sa takie same

P X T
P X T
5 lat temu

A potem się okaże, że to był też policjant. W wielu takich przypadkach występuje takie zjawisko.