Wielofunkcyjne boisko, rolkostrada, plac zabaw, parking – to tylko niektóre inwestycje wykonane w Dolince na olkuskim osiedlu Młodych. Wszystkie prace prowadzone w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji, na który gmina Olkusz otrzymała unijne dofinansowanie, dobiegły końca. Zobaczcie, jak teraz wygląda to popularne wśród mieszkańców miejsce do odpoczynku i rekreacji!

Rewitalizacja Dolinki trwała prawie przez dwa lata. W tym czasie wykonano: parking z jezdnią manewrową, ścieżkę rowerową i chodniki, wielofunkcyjne boisko z nawierzchnia poliuretanową i trybunami, boisko z nawierzchnią trawiastą, plac zabaw, plac do ćwiczeń street workaut, siłownię, rolkostradę, wybieg dla psów. Na terenie Dolinki pojawiły się również stojaki na rowery, ławki, stoły do szachów, kosze na śmieci. Nie zabrakło także nowych drzew, krzewów, kwiatów i trawników. Teren jest oświetlony, odwodniony i objęty monitoringiem.

W piątek 24 lipca, dokonano odbioru technicznego rewitalizacyjnej inwestycji. W wizycie studyjnej uczestniczyli m. in.: reprezentanci władz miasta na czele z burmistrzem Romanem Piaśnikiem, olkuscy miejscy radni, członkowie zarządu osiedla Młodych, przedstawiciele wykonawcy inwestycji.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Wielofunkcyjne boisko, rolkostrada, plac zabaw, parking – to tylko niektóre inwestycje wykonane w Dolince na olkuskim osiedlu Młodych. Zobaczcie, jak teraz wygląda to popularne wśród mieszkańców miejsce do odpoczynku i rekreacji!
« 1 z 3 »

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
  Subskrybuj  
Powiadom o