Śpiewasz amatorsko? Zgłoś się do XXXI Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „O dworską nutę” organizowanego przez Centrum Kultury im. Marii Płonowskiej w Bolesławiu. W związku z pandemią zmieniono nieco zasady.

– Nagraj w domu swoje wykonanie piosenki. Nagrany film, maksymalnie 2- minutowy, prosimy umieścić na dysku Google, a link do niego oraz kartę zgłoszeniową wysłać na adres: ck@gminaboleslaw.pl. To może być dowolna piosenka. Inwencję pozostawiamy Wam – zachęca Barbara Rzońca, dyrektor bolesławskiego Centrum Kultury.

W konkursie mogą brać udział tylko soliści. Każdy uczestnik może zaprezentować jedną piosenkę w języku polskim, dostosowaną do swojego wieku i możliwości wykonawczych. Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.gminaboleslaw.pl/centrum-kultury

Utwór może być wykonany a capella, przy akompaniamencie instrumentu lub z podkładem muzycznym (półplayback). Formułą konkursy jest otwarta. Po upływie terminu zgłoszeń organizator dokona podziału na kategorie wiekowe.

Jurorzy ocenią m.in. muzykalność uczestnika i warunki głosowe. Jakość techniczna nagrań nie będzie miała wpływu na ocenę.

Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej Kultury oraz fejsbukowym profilu Centrum Kultury.  Odbiór nagród zostanie indywidualnie uzgodnionym z każdym z laureatów.

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o