Artykuł sponsorowany

LEGO to kultowe klocki, które zapewniają świetną zabawę na długie godziny, a przy tym rozwijają wyobraźnię i umiejętności konstrukcyjne. Dzieci, które fascynują się planetami czy pojazdami kosmicznymi, mogą teraz skorzystać z rozbudowanych propozycji LEGO Kosmos. Które klocki z tej serii wybrać? Poznaj najciekawsze zestawy, które zapewnią Twojemu dziecku fascynującą podróż po galaktyce.

LEGO Kosmos – najlepsze zestawy dla dzieci

Wśród zestawów kosmicznych LEGO znajdziesz wiele niezwykłych modeli, które przeniosą Twoje dziecko w niesamowite kosmiczne podróże. Każdy zestaw to nowe wyzwanie konstrukcyjne i niekończące się godziny zabawy. Do wyboru masz m.in. statki i pojazdy kosmiczne z serii LEGO City, planety z serii LEGO Technic czy bajkowe postacie od LEGO Disney.

LEGO City, Statek międzygwiezdny

Dzięki futurystycznemu zestawowi LEGO City Statek międzygwiezdny sześcioletni i starsi poszukiwacze przygód w kosmosie mogą wziąć udział w ekscytującej międzygalaktycznej akcji. Ten jednoosobowy pojazd kosmiczny został zbudowany z myślą o szybkości.

Dzieci mogą włożyć zabawkowy akumulator, aby włączyć rozkładane silniki odrzutowe i zapewnić sobie błyskawiczną podróż w najdalsze zakątki kosmosu. W zestawie znajduje się także robot-dron, którego można przekształcić w plecak odrzutowy dla minifigurki kosmicznego pilota.

LEGO Marvel, Odrzutowiec X-Menów

LEGO Marvel Odrzutowiec X-Menów to idealny pojazd dla fanów samolotów, zabawek LEGO Marvel i serialu telewizyjnego X-Men ’97 Marvela.

Ten niesamowity zestaw z samolotem wzorowanym na odrzutowcu X-Menów z serialu X-Men ’97, zainspiruje dzieci do niekończących się przygód w powietrzu z minifigurkami Cyklopa, Rogue, Magneto i Wolverine’a.

LEGO Technic, Planeta Ziemia i Księżyc na orbicie

Ciekawskie dziesięciolatki i starsze dzieci z chęcią dowiedzą się więcej o naszym Układzie Słonecznym dzięki kosmicznemu zestawowi LEGO Technic Planeta Ziemia i Księżyc na orbicie. Interaktywny zestaw ułatwia zrozumienie różnych pojęć, takich jak orbita Ziemi i Księżyca, przyciąganie ziemskie oraz wpływ obrotów na pory roku.

Na modelach nadrukowane są również miesiące i fazy księżyca, aby pokazać, jak zmienia się położenie Ziemi, Słońca i Księżyca w ciągu roku. To więc dobry dodatek edukacyjny. Ten zestaw będzie doskonałym prezentem dla dzieci, które uwielbiają zabawki związane z kosmosem.

Kosmiczna podróż razem z klockami LEGO

Kosmiczna podróż z klockami LEGO to nie tylko zabawa, ale także możliwość eksploracji nieskończonych przestrzeni kosmosu. Dzięki najnowszym zestawom dzieci mogą przenieść się w fascynującą podróż po galaktyce, odkrywać tajemnice kosmosu i rozwijać swoje zainteresowanie nauką. LEGO oferuje szeroki wybór zestawów, które pozwalają dzieciom zbudować swoje własne statki kosmiczne, odrzutowce czy modele planet, wzbogacając tym samym swoją wyobraźnię i umiejętności konstrukcyjne.

Jeśli Twoje dziecko również interesuje się tematyką związaną z kosmosem, to koniecznie sprawdź  kosmiczne zestawy LEGO na smyk.com i wybierz jeden z nich! Wspólna zabawa z klockami LEGO to nie tylko świetna rozrywka, ale także możliwość nauki i rozwijania kreatywności. Rozpocznij kosmiczną podróż już dziś i pozwól swojemu dziecku odkryć nieznaną przestrzeń kosmosu z LEGO!