policja

W sobotę, około godziny 11:30 w lesie koło wapiennika przy drodze krajowej nr 94 odnaleziono ciało młodego mężczyzny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jest to poszukiwany od kilku dni 21-letni Kacper Gajda. Wszystkie okoliczności śmierci olkuszanina będą wyjaśniane przez prokuraturę i policję. Na ten moment nic nie wskazuje na udział osób trzecich.

Poszukiwania chłopaka, w które zaangażowali się mieszkańcy Olkusza, są odwołane.

6
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
4 Wątków
2 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
theon...kolegaznajomy Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
znajomy
znajomy

Znam rodzinę śp. Kacpra. Głębokie wyrazy współczucia dla całej rodziny.

kolega
kolega

Głębokie wyrazy współczucia dla Ciebie Mariuszu i dla wszystkich Twoich bliskich

...
...

Prawda jest taka, że służby od siedmiu boleści (zwłaszcza te bezpośredniego kontaktu), zamiast zająć się młodzieżą, która ma różne problemy i kierować zawczasu do odpowiednich placówek, które w sposób przyjazny i fachowy by im i ich rodzicom pomagały w problemach, to woli się ich zaszczuwać, ścigać i straszyć i wręcz ostentacyjnie wpychać nawet w kryminogenną tożsamość zapewniając sobie równocześnie „robotę” a tym samym statystyki potrzebne do przebrzydłej premii i awansów. Również rodziców młodzieży się straszy np. pozbawianiem praw rodzicielskich (w przypadku niepełnoletności dzieci) zamiast im pomóc z urzędu. Takich przypadków w naszym chorym państwie jest multum, trzeba leczyć ten bezwzględny… Czytaj więcej »

kolega
kolega

To co napisał ten człowiek pod znakiem # to przerażające Człowieku jak to młodzi mówią ogarnij się chyba a raczej na pewno powinieneś się leczyć Tobie potrzebna jest pomoc bo jest w Tobie tyle nienawiści że wystarczyłoby dla wielu osób Nie wiem kto Cię skrzywdził a że to się stało to pewne Zamiast pochylić się nad bólem tej rodziny bólem który nie da się opisać gadasz głupoty o chorym państwie itp to nie to miejsce Pisz sobie te głupoty gdzie indziej a nie korzystaj z tak ogromnej tragedii Dupek jesteś i tyle To tak delikatnie bo należy Ci się o… Czytaj więcej »

...
...

Widzę, że nie ogarnąłeś ani nie zatrybiłeś, czyli wnioskuję iż masz dosyć ciasny umysł, dokładnie jak ci którzy pakują się dla jakiejś niezrozumiałej dla mnie kariery do misji, które powinny być zarezerwowane dla naprawdę odpowiedzialnych „z powołania”, czyniąc więcej szkód niż pożytku w środowisku zwłaszcza młodzieży, która wchodzi w dorosłe życie. Moja empatia, czyli oczywiste współczucie dla Rodziny niczego tu nie zmieni, nawet wątpię, że ukoi ich ból. Publiczne współczucie Ojcu na forum jest tylko dopełnieniem pewnej „grzecznościowej formalności” do jakiej się ograniczyłeś, której notabene nie neguję, bo nawet dorzuciłem Ci skromnie plusika. Niestety to co uważasz za przerażające to… Czytaj więcej »

theon
theon

Szanowny Krzyżyku, ,, służby i instytucje ” , które chcesz by się ,, z urzędu zajmowały ” , to niech się najlepiej zlikwidują a co najmniej od…olą, zwłaszcza od młodzieży. Bo nic tak rodzinie nie szkodzi jak państwo które się nią ,, opiekuje „