Kraków

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu serdecznie zaprasza do udziału w drugiej edycji Festiwalu i Targów Gier Planszowych BookGame w Krakowie.

Po raz pierwszy jesteśmy partnerem i uczestnikiem ww. wydarzenia, podczas którego wcielimy się w przewodników po świecie gier planszowych z wykorzystaniem Photonów i Ozobotów! Łączymy tradycyjne planszówki z nowoczesnymi technologiami. Tworzymy przestrzeń, w której klasyczne gry nabierają nowego znaczenia i dostarczają uczestnikom niezapomnianej rozrywki.

Czekamy na Was 1.03.2024 r. w godz. od 10:00 do 16:00 w hali Dunaj.

Czego można się spodziewać odwiedzając nasze stanowisko?

Prezentacja Photonów i Ozobotów – przedstawimy nie tylko roboty do programowania, ale również zagłębimy się w wizję przyszłości edukacji. Dzięki Photonom i Ozobotom uczestnicy będą mieli okazję odkryć najnowsze technologie edukacyjne w sposób fascynujący i zaskakujący.

Nauka poprzez zabawę – udowodnimy, że nauka podstaw kodowania i programowania może być prawdziwą zabawą.

Kreatywność w akcji – dzięki różnorodnym scenariuszom programowania, dzieci i młodzież będą mogły wyrazić swoją wyobraźnię i odkryć nowe możliwości.

Rozwijanie umiejętności logicznego myślenia – projektowanie algorytmów dla robotów to również praktyczna nauka logicznego myślenia. Każdy etap będzie krokiem w stronę rozwijania umiejętności analitycznych.

Wzmacnianie samodzielności i umiejętności społecznych – tworzenie własnych projektów z robotami, to także rozwijanie samodzielności i umiejętności społecznych. Programowanie staje się narzędziem, które korzystnie wpływa na rozwój zdolności interpersonalnych.

Inspiracja dla przyszłych programistów – zabawa z robotami może być pierwszym krokiem fascynacji i inspirować do dalszego rozwijania zainteresowań w dziedzinie programowania i projektowania gier.

Festiwal i Targi Gier Planszowych BookGame 2024 to trzy dniowe wydarzenie z grami planszowymi i kreatywną zabawą, organizowane przez Targi w Krakowie w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków – największym na południu Polski obiekcie targowo-wystawienniczym o powierzchni 14 000 m2.

Oferta gier planszowych na BookGame z roku na rok się powiększa. Wydawcy i producenci gier gromadzą wielu zainteresowanych, przedstawiają swoje nowości odwiedzającym, a także organizują wydarzenia i profesjonalne spotkania dla uczestników targów i gości branżowych.

Organizatorem BookGame jest firma Targi w Krakowie Sp. z o.o. – obecna od ponad dwudziestu pięciu lat w branży targowo-kongresowej – największy na południu kraju i czołowy w Polsce organizator targów i kongresów, w tym Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie®.

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze