Olkusz

Gala Wyborów Miss Małopolski 2020 już za nami! W tym roku tytuł najpiękniejszej Małopolanki zdobyła 20-latka Justyna Haberka z Olkusza.

W zeszłym tygodniu poznaliśmy nowe Miss i Miss Nastolatek Małopolski 2020! W tym roku organizatorom na kolejnych etapach plany psuła pandemia, ale udało się ostatecznie wyłonić najpiękniejsze mieszkanki Małopolski. Tym razem została nią dziewczyna z naszego miasta – Justyna Haberka.

W krakowskim Studio Station, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa związanego z pandemią, ogłoszono wyniki tegorocznej edycji Miss i Miss Nastolatek Małopolski. Jury w tym roku dokonało wyboru na podstawie zdjęć finalistek oraz prezentacji wideo. Podczas nagrania, które miało miejsce 18 października, odczytano ich werdykt oraz przekazano nagrody i korony nowym miss województwa.

– Wzięłam udział w konkursie na Miss Małopolski, ponieważ było to moje największe marzenie jeszcze z czasów dzieciństwa. Jest to prestiżowy konkurs, który poza doświadczeniami niesie ogromną szansę w świecie piękna – mówi nam zdobywczyni tytułu. Wszystkie kandydatki z TOP10 otrzymały również awans do ogólnopolskiego etapu Miss Polski i Miss Polski Nastolatek 2020.

Justyna Haberka jest absolwentką II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Olkuskiej. Obecnie studiuje psychologię w biznesie. – Ogromnie dziękuję wszystkim tym, którzy we mnie wierzyli oraz mnie wspierali. To dla mnie bardzo ważne. Wyrazy wdzięczności kieruję także do organizatorów Miss Małopolski, którzy pomimo panującej sytuacji zrobili wszystko, aby konkurs się odbył. Gratuluję wszystkim dziewczynom, które brały udział w konkursie. Wszystkie jesteście tak samo piękne! Cieszę się, że was poznałam i przeżyłam piękną przygodę. Dam z siebie wszystko, aby godnie reprezentować Małopolskę – podkreśla nasza rozmówczyni.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze