Olkusz

W sobotni wieczór 25 listopada odbyła się uroczysta gala Narodowego Konkursu Piękności Polska Miss 2023: koronę najpiękniejszej Polki założyła mieszkanka Olkusza Justyna Haberka, która w kilku etapach konkursu pokonała prawie 300 rywalek!

Polska Miss to wydarzenie, które powstało na bazie regionalnego konkursu piękności, a po kilku latach przeistoczyło się w ogólnopolski konkurs. W sobotni wieczór Polską Miss wybrana została 23-letnia Justyna Haberka z Olkusza: „Nie ma słów, które mogłyby opisać to uczucie! Otrzymać główny tytuł Polska Miss to dla mnie nie tylko zaszczyt, ale także niesamowite doświadczenie. Kiedy usłyszałam …kandydatka z numerem 16 Justyna Haberka, poczułam ogromne szczęście.” – relacjonuje olkuszanka.

Poza koroną Polskiej Miss Justyna zdobyła 50 tysięcy złotych oraz szereg innych nagród. Jej także przypadł tytuł komplementarny Miss Badu: „Chciałabym serdecznie podziękować organizatorom i sponsorom konkursu za niezwykłą okazję oraz zaufanie. Wasz wkład sprawił, że to wydarzenie było wyjątkowe i niezapomniane. Wasza pomoc i wsparcie są nieocenione. Dziękuję mojej niesamowitej rodzinie, przyjaciołom i najbliższym za wsparcie i wiarę we mnie. To był najpiękniejszy dzień w moim życiu, za który jestem ogromnie wdzięczna. Obiecuję, że dam z siebie wszystko, aby godnie reprezentować Polskę.” – podkreśla Justyna Haberka.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze