pasowanie1

Pasowanie na przedszkolaka to w każdym Przedszkolu uroczysty dzień, w którym to każdy maluszek staje się godny miana „ Prawdziwego przedszkolaka ”. W Publicznym Przedszkolu w Żuradzie taki uroczysty dzień nastąpił w zeszły piątek. Warto zaznaczyć że po raz pierwszy pasowanie na przedszkolaka zapisało się w kalendarzu imprez Przedszkola i będzie z pewnością kontynuowane w kolejnych latach.

Naszych podopiecznych przywitano gromkimi brawami przez ich najbliższych, widząc ich- uśmiech pojawiał się w mig, elegancko ubrani, z biretami na swych małych główkach stremowani przed występem przekroczyli próg sali. Uroczystego przywitania przybyłych gości dokonała Pani Dyrektor Przedszkola mgr Renata Pogodzik, zapraszając jednocześnie na widowisko przygotowane przez przedszkolaków.

Wiersze, rymowanki ,tańce i egzamin zdany na piątkę, będący przepustką do uroczystego ślubowania- obiecując stosowanie magicznych słów, bycie koleżeńskim, miłym, uprzejmym, życzliwym, każdy przedszkolak mógł podać swą pracowitą prawą rączkę misiowi na znak pasowania na Prawdziwego Przedszkolaka.

Mając już wszystkich podopiecznych jako Prawdziwych Przedszkolaków wiemy że bycie nim to trudna sprawa jednocześnie dobra zabawa.

Przedszkole w Żuradzie

pasowanie

pasowanie2

pasowanie3

pasowanie4

pasowanie5

pasowanie6

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze